Cernobila bojujici

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
upman
Vybavení

Cernobila bojujici

Příspěvek od upman » 05 bře 2008 22:01

Zdravim,

Cernobila bojujici je o boji dur a mol, o boji bilych a cernych klapek, o boji a souhre dobra a zla v zivote samotnem.

Cernobila bojujici

Pohral jsem si s masteringem, tak diky za pripominky ke zvuku a preji prijemny poslech.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

pateson

Příspěvek od pateson » 06 bře 2008 08:25

Zvuk neposoudím (přehrávám si to na vestavěných repro Thinkpad R61), ani to moc neumím. Každopádně pro mě skladba obsahuje výbornou náladu dramatičnosti. Jak to popsat nevím, ale naprosto mi to stylově vyhovuje a inspiruje pro další cvičení, abych se na klavír naučil. :-)

Těším se na podobnou tvorbu a držím pěsti.
Ale jináč su Moravák

dano

Příspěvek od dano » 06 bře 2008 09:43

velmo pekne harmonie (ako vzdy)... zvuk neposudzujem lebo som hluchy jak poleno. len jedna vec: co je dobro? dur? :)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 06 bře 2008 09:58

Diky, kurna dofam ze se sem vlitne nekdo, kdo posoudi zvuk :) Hraje to 30MB klavir, ale s masteringem sem si pohral jako jeste nikdy, tak sem zvedavej;)

2 dano: dobro podle me neni dur - vseobecne mam za to, ze vetsina lidi zije v predstave, ze co je dur je i 'hodne a vesele', ale s tim ja nemuzu souhlasit. Veselost dela rytmus a hodny/dobry je podle me spis moll, lec to kazdeho volba.
Podstatny je podle me prechod - nebo aspon tak to citim - pokud pujdu napr. Cmi - Fmi, je v tom spis pnuti, pokud to tam das Gdur, tak z toho mas pozitivu. Pokdu ale pujdes Cmi Fmi o okatavu niz a zakoncis Emi je z toho pnuti spise negativniho, resp. chillout smeru. No a pokud smichas prave 1. a 2. variantu (coz jsem zkousel presne tady v tomhle songu), tak z toho vznikne podivna nalada, kdy se harmonickyma prechodama da krasne modelovat.

Tot ciste muj nazor, prece jenom a) hraju na klavir 2. rokem b) muj zaklad je akordeon, ktery je vseobecne ladeny spise do moll.

tony9

Příspěvek od tony9 » 09 bře 2008 18:16

Tož na mě to působí spíš jako meditace, než klasická skladba. Moc se mně líbí.
Zvukově pokud to mohu posoudit , neslyším žádný problém, Mám Adamy A-7.
Zajímavé že akordeon ve skladbě vůbec necítím což je asi v tomto případě dobře.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 09 bře 2008 18:48

:) diky - a akordeon v tom snad citit nikdy nebude, piluju piano :)

Jinak s tou meditaci mas asi pravdu - dam to zene na cviceni na spec. relaxacni hodiny, uvidime

Odpovědět