Česká a mimozemská elektronická hudba

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Uživatelský avatar
Orbbiss Music
Příspěvky: 44
Registrován: 15 led 2020 21:01

Česká a mimozemská elektronická hudba

Příspěvek od Orbbiss Music »

Dobrý večer.
Opět vám tady spamujeme. Uvědomili jsme si,že vám sem na fórum posíláme naši novou hudbu ale ani v jednom tématu jsme se vám detailně nepředstavili.

Naše mimozemská kapela se skládá ze tří členů. Vypadáme stejně ale každý máme jiné smysly.
Prvním je OR. Ten má chuť. Druhý je BB - cítí vůne. A třetí je ISS. Ten vidí váš svět barevně.
Vaše planeta je nádherná. Ale každý z nás může vnímat pouze část její krásy. Proto jsme spojili své smysly a naše hudba je jakousi kombinací toho co cítíme a vnímáme.
Jsme rádi, že jsme právě na vaší planetě, protože tady má každý všechny smysly. A pokud někoho potkalo neštěstí nebo nešťastný osud, doufáme, že alespoň část naší tvorby mu/jí přinese radost.

V nejbližší době vydáváme své druhé album, které jsme nazvali "The Fifth World". Je inspirováno mořem. Vylepšili jsme mix, kompozici a v tracklistu naleznete i pár skladeb, které se od ostatních liší. Jsou to "04 The Voice Of Desire, 08 Dreams Of Childhood a 10 Swim Through The Sea Of Hope". Taková hudba právě frčí na naší planetě. Už se nemůžeme dočkat, až vám album představíme.

V přílohách posíláme naši fotografii, kde si nás můžete detailně prohlédnout a obal nového alba s trojůhelníkovou bránou do našeho světa emocí.
Také vám posíláme první dvě skladby z nového alba a pokud budete chtít, budeme rádi za váš odběr na Youtube nebo Spotify. Také máme Bandzone.
A ještě jedna věc. Děkujeme vám za vaše tipy na únos, které nám posíláte do zpráv na Instagramu ale my lidi neunášíme. To dělají šedí. Ale kdyžtak jim dáme echo.
Mějte se pěkně a příjemný poslech vašima pozemskýma ušima.

SPOTIFY
https://open.spotify.com/artist/3NsnQtwga6yVlRPorwcGx4

YOUTUBE
https://www.youtube.com/channel/UC3nl9T ... Kx8p2zm4vQ
Přílohy
The_Fifth_world_Cover_Novy_FINAL_FINAL_1_2_JPEG.jpg
OR_BB_ISS_1.jpg

TrojakEW
Příspěvky: 26
Registrován: 19 říj 2019 09:58

Re: Česká a mimozemská elektronická hudba

Příspěvek od TrojakEW »

Vcelku velmi prijemne tracky na pocuvanie. Paci sa mi kombinacia s nastrojmi z roznych kutov sveta. Najviac ma zaujala Flying With Jellyfish a Diverse mood. Su to zaujimave kusky.

Uživatelský avatar
Orbbiss Music
Příspěvky: 44
Registrován: 15 led 2020 21:01

Re: Česká a mimozemská elektronická hudba

Příspěvek od Orbbiss Music »

Pro TrojakEW. Jsme moc rádi, že se vám naše dva nové tracky líbí. Nové album vstoupí i za hranice země. Už se těšíme, až vám ho představíme.

Odpovědět