City of Autumn - Lose Control, In My Dream...

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
SadLuck

City of Autumn - Lose Control, In My Dream...

Příspěvek od SadLuck » 21 dub 2009 20:07

Už tradičně posílám novinky k posouzení.. Díky za jakékoli podněty/připomínky

http://bandzone.cz/cityofautumn

Z nového dema jsou: Lose Control, In My Dream, World of Mine a už dříve předložený Perpetual Run

Obrázek

EXCOM

Fajnove

Příspěvek od EXCOM » 21 dub 2009 20:14

Obrázek

Jindy2

Re: City of Autumn - Lose Control, In My Dream...

Příspěvek od Jindy2 » 21 dub 2009 20:15

je to v pohode...akorat mi to pripomnelo kamaraduv projekt http://bandzone.cz/divine

me osobne se takova hudba nelibi, ale bohuzel mi prijde Divine o dost lepsi, nez ten vas projekt...zkus si je poslechnout...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 21 dub 2009 20:17, celkem upraveno 1 x.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 21 dub 2009 20:17

Kdo je tvuj kamarád? Náš kytarista, nebo bubeník? Nebo snad naše bývalá zpěvačka? :D ..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 21 dub 2009 20:18

mahdies je můj kamarád...

je kytarista, bubeník a snaží se i komponovat...tyhle "profese" si střídá, ale defacto, on je Divine a byl Pure Poison...

je to velmi talentovaný kluk, vždy za ním budu jako Mind Warp stát a podporuji ho a on bude vždy podporovat mě...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 21 dub 2009 20:25, celkem upraveno 1 x.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 21 dub 2009 20:25

Neboj se, znám našeho kytaristu ;) .. ale že bychom připomínali divine se mi zas tak moc nezdá.. dokud s náma zpívala sheavie, tak jo ... ale stejně, my jsme elektronikáři a postavili jsme kolem sebe kapelu.. divine vychází z klasického obsazení..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 21 dub 2009 20:28

SadLuck: tak pokud znáš mahdiese, musíme jít společně někdy zakalit...já jim dělalal do Pure Poison například orchetrální samply a intra několikrát, mahdies je můj velmi dobrý kamarád...

jinak co se týče směřování Divine - já jsem mahdiese nahlodal dávno před tím, než tohle založil, aby do toho co dělá, dal také elektroniku a on to teď už pochopil a dá tam synthy a electro...to zatím ovšem není oficiální, chci do toho Divine vývoje zvuku opět promluvit, tak uvidíme...jde o to, že mahdies neví co pořádně chce a co jsem mu říkal před rokem, realizuje teprve teď...no, já jeho Divine nechám na něm, ale chci to formovat, když půjde o electro-rock, tak to bude pecka a bude slavnej...
problém mahdiese je v tom, ae on chce byt slavnej, ale nevi, jak by toho kapela jako je Divine mohla docilit...ten recept co jsem mu nabidnul prvne odmitnul, ale ted ho realizuji, protoze jim nic jineho nezbyva...tak uvidime...

Vey

Příspěvek od Vey » 21 dub 2009 22:07

Libi .. drzim palce! _)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 22 dub 2009 21:25

EXCOM, Vey : díky ;)

Jindy: Já od něj chci hlavně tu kytaru a backing rapu :)

delay

Příspěvek od delay » 24 dub 2009 09:30

Fandím, a přeji aby se dařilo. Ještě by to ten potenciál chtělo ještě rozvinout. Pohrát si více s hudbou, takhle je to sice fajn ale trochu je škoda, že jediný co se v podstatě mění je dynamika a míchající se rap se zpěvem a to vše většinou podle jedné fungující šablony... Ale tak to asi chcete a to je hlavní.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 24 dub 2009 13:04

Tak s tim souhlasim, šablonovitost mě začíná otravovat... v těch pár písníčkách co jsou na netu je to ještě fuk, ale vem si, že mi takových projektů máme ještě tak 60... a povětšiou se to šablonky rozjezd-ref-sloka-ref-sloka-ref-bridge-ref-ref (nebo něčeho podobého) poctivě drží :) ... jenže co s tim?... jak z tohohle utéct a nepoškodit (se) ?

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 24 dub 2009 13:08

To je jednoduchy, delejte toho min a poradne;)

Ale kazdopadne vam drzim palce. Zvukove i hudebne zatim porad jeste malinko plochy, ale to se behem par let podda. Preju, at to vydrzite.

Edit:
I kdyz, jak to tak po nekolikaty posloucham, tak si rikam, ze do radia je to uz v pohode. Na dobyti ezone to bude ale chtit jeste zapracovat:))

Edit2:
Hele nejvetsi "problem" je to vsudypritomne kolecko 4 akordu, ktery je navic ve vsech skladbach ve stejny tonine. Doporucuju zkusit posunout prsty na klaviature nahodne vsemy smery a experimentovat;) Zkusit jiny intervaly. To osvedceny linkinpark schema bych nechal jen u dvou tri hitovek, ktery vam nabalej dostatecnou zakladnu fanynek a k tomu bych pridal i neco jinyho.

Odpovědět