Co vy na to (zvukově)?

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
NAB

Co vy na to (zvukově)?

Příspěvek od NAB » 14 kvě 2013 13:01

?au lidi,

dod?lal jsem novej song a zajímal by m? Váš názor na zvuk event. na track jako takovej.
Díky
Martin

dusanmsk

Re: Co vy na to (zvukově)?

Příspěvek od dusanmsk » 14 kvě 2013 13:18

Basa, bubny, lead uplne v pohode. Vadi mi tam zvuk toho udrncaneho piana, bud nan dat delay, reverb, natiahnut mu sustain, alebo ho uplne vymenit, ale hlavne ho netocit dookola tou tupou melodiou bezo zmeny, lebo je to snad jediny zasadny rusivy element. Detto plati aj o jeho modifikovanu verziu, ked namiesto piana hra orch hit.

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 14 kvě 2013 17:08

ten melodickej synth mi rve uši (možná jen zeslabit), a taky moc výšek na cca 8-10 khz ?

NAB

Příspěvek od NAB » 16 kvě 2013 07:17

ok, díky za kritiku :)

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 16 kvě 2013 17:56

Skladbu nebudu hodnotit, snad jen, ze je to prilis jednoduche a pomerne predvidatelne. Jestli ale zacinas, tak ok. Jinak, nevim na cem jsi michal, ale myslim, ze mas problem se stredy. To co se deje ve stredech zni vsechno strasne levne a nedurazne. Jako by to byly zvuky ze samohrajek. Doporucuju pokoumat, jestli vsechno slysis, jak si myslis, ze to slysis...

fegyo

Příspěvek od fegyo » 07 čer 2013 14:25

nebudem to hodnotit cislami, lebo fakt nechcem nikoho odradzat od tvorby, ale mas tu strasne vela chyb. ked si to pustis o 2 roky, sam budes nad sebou krutit hlavou :) zatial treba poriadne makat, studovat a hlavne dalej tvorit
ART - umelecka stranka ako melodie, harmonie, rytmus, farba nastrojov , pocity. je to len cisto subjektivna zalezitost
TECH - objektivnejsia zalezitost suvisiaca so zvukom ako jeho celkova vyvazenost, jasnost jednotlivych nastrojov, ich mixovanie a pod.

NAB

Příspěvek od NAB » 07 čer 2013 18:28

Možná kdybyste uvedli co vám tam zní, resp. nezní dobře tak by to bylo fajn, kritika je hezká, ale rád bych věděl na čem zapracovat. Aranž atd. můžete vynechat, zajímá mě zvuk, díky

biscuit

Příspěvek od biscuit » 07 čer 2013 19:30

ahoj, v prvni rade jsem nepochopil to beatlesacky stereo.. ocenuju, ze to netaha do jedne ze stran, ale prijde mi to skoro az nevkusny, i kdyz na druhou stranu odvahu taky ocenuju :-)

jinak je to na me motivem takovy trosinku priblbly (promin za to slovo, ale nic vystiznejsiho a uprimnejsiho jsem v arsenalu synonym nenasel), i kdyz se mi to libi o moc vic, nez ta tvoje minula vec s tim saxofonem. jen je to takovy proste zvlastne bezduchy..

Odpovědět