Connectivity

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
upman
Vybavení

Connectivity

Příspěvek od upman » 22 zář 2008 20:17

Zdravim,

uff, tak tenhle track mi dal fakt zabrat - jen co jsem ho dodelal, Ableton mi lehnul. Vsechno hralo, ale jakmile jsem dal render, tak bum, vsechno v tahu. Nakonec to zkoncilo reinstalaci celeho DAW, vycisteni a oala, Ableton v7 konecne facha (zjevne jsem mel neco s OS) a projekt sel po par manualnich upravach (diky aletonforum) zase rozjet.

Takze tady predkladam k poslechu 'fenixe', track ktery mi zatim pridelal absolutne nejvice starosti, kostlivec ze skrine hop ven :)

Lifelies - Connectivity v1 (3:01)

Diky za comms - hlavne vyvazeni basu/stredu/vysek/kompozice.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 22 zář 2008 22:25

No, mě se to líbí atmoškou. Kopák se mi zdá, že málo kope - klasické ezone klišé. A basu, tak tu tam nějak neslyším vůbec. Kompozice se mi zdá v pořádku, ale nějak velmi monotónní (možná je to tím pivem heh). Sice to má tři minuty, ale zdálo se mi, jako by to mělo jen jednu minutu. Není to špatné, ale rozvinul bych tu kompozici, přidal nové aranže, akordy, nějaké plochy s akordy (třeba cello, nebo housle, to je jedno) a samozřejmě basy. Kdybys zhutnil kopák, tak subbasy v kombinaci s cello by nemuselo znít špatně.
Pak tam slyším pár technických záseků v přechodech nebo v čem, nevím přesně kde, poslouchám to přes QuickTime v prohlížeči a tam nevidim čas.

Toť můj názor. Na to druhé co jsi sem dnes dal, možná koment nenapíšu, protože hodnotit ti nahrávku harmoniky nejsem moc kompetentní, protože sám nenahrávám nic. Tak to neber jako nezájem, tobě vždycky rád koment napíšu - tvá hudba, ač se mi nezdá technicky dokonalá, se mi něčím prostě líbí, je autentická.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 22 zář 2008 22:37

ok, dik za comms - je to kratke, tot pravda, sem rad, ze jsem vubec dal rekonstrukci dohromady, musim to nechat asi zase chvilku lezet a pak se mozna vratim, mozna ne;)

EDIT: no a ze to malo kope? Hmm, jak rikam, musel jsem to sakra postahovat, jinak mi skakly poslechace po stole, mozna sem to prehnal. No uz abych tady mel to UAD-1 a bude po ptakach s ladenim shit masteringovych pluginu, co mi neutahne comp.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 22 zář 2008 22:46

hehe, UAD ti přeju :) no, mě zatím Ozone 3 stačí, úplně shit mi to nepřijde, když člověk ví, co a jak...jo, jednou bych rád šel do TC Powercore, ale to je hudba vzdálené budoucnosti, je to drahý :(

ještě k tomu kopání - no, spíš než kopák bych být tebou řešil basu/subbasu, co tam prostě neslyším, chybí mi tam...ale znám takové to "možná se k tomu jednou vrátím", což se u mě rovná většinou "kašlu na to" :)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 23 zář 2008 09:56

:D tak to si vystihl. Mas rech, basa tam neni zadna (umyslne), ale neni problem tam dat subbassu, obzvlast pokud ti tam chybi, holt vic usi vic slysi. Hodim sem v2 uvidime.

Odpovědět