čus...zkritizuje mi někdo zvuk??díky

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
ondryk

Příspěvek od ondryk » 14 úno 2009 15:39

vras... no tak to vím i tak...ale chtěl sem vědět jak je na tom zvuk...to mě zajímalo... a podle mě je kvalitnější wavko než mp3,ne?

ondryk

Příspěvek od ondryk » 14 úno 2009 15:40

vras... no tak to vím i tak...ale chtěl sem vědět jak je na tom zvuk...to mě zajímalo... a podle mě je kvalitnější wavko než mp3,ne?

ondryk

Příspěvek od ondryk » 14 úno 2009 15:55

vras... chtěl sem vědět zvuk.. tím pádem sem posílal originál wave a ne ořezanou mp3

vras

Příspěvek od vras » 14 úno 2009 16:51

tím pádem sem posílal originál wave a ne ořezanou mp3
Neni wav jako wav a neni mp3 jako mp3. Pro ucely typu "dotaz na zvuk" staci 192kbps mp3, to je uz dost kvalitni bitrate a prusery v tom budou slyset stejne dobre jako ve wavu....

ondryk

Příspěvek od ondryk » 14 úno 2009 16:55

vras.. díky za informaci

jackies

Příspěvek od jackies » 15 úno 2009 04:55

ondryk píše:jackies... opavdu libozvučná odpověd..maximálně si mě potěšil.hahaha.neboj..nezabralo to hodně času...dělal sem to tak půl hodiny..ptal sem se na zvuk.Strašně miluju arogantní a rádoby směšný odpovědi.škoda že jsem nenašel nějakou tvou muziku...musí být opravdu skvělá..Mladej člověk se zeptá jen na cizí názor a co se nedozví..Prostě takové odpovědi něčemu svěčí.a nejedná se jen o tebe.
Já internet tak moc neznám, proto to ulož to...Lepší by bylo kdyby ste radši doporučili nějaký zdílecí servery a ne mě tady urážet do lam a demence.
Fora asi patří fakt je zakomplexovaným chudákům...
Věnoval jsem ti můj čas na stažení toho kusu a čas si to poslechnout.
Dokonce jsem ti věnoval i čas na odpověď jako jeden z mála tu na EZ.

Myslím, že moje reakce je pro tebe velmi hodnotná ač si to teď možná neuvědomuješ.

ondryk

Příspěvek od ondryk » 15 úno 2009 11:53

Jackies... hele a proč by pro mě měla být hodnotná? od naprosto anonymního člověka. Teda aspon pro mě... At seš kdokoliv,mentor mesiáš či hubední genie tohoto webu :D:D ...pro mě si anonymní jackies kterého nemůhu brát nikterak vážně,poněvač o něm nevím ani hovno... posilal sem minimalistickou skladbu založenou na base syntácích protože sem chtěl vědět jestli to mám zvukově sladěný... at mám nějakou představu,víš? a dočkal sem se ironické,trapné,egotripové zpovědi...měj se

ondryk

Příspěvek od ondryk » 15 úno 2009 11:54

jackies... teda ne zpovědi ale odpovědi :D:D

jackies

Příspěvek od jackies » 16 úno 2009 05:53

Vidím, že tady bude každá snaha marná.
S pánem bohem.

ondryk

Příspěvek od ondryk » 16 úno 2009 06:33

jaká snaha? jen povídej co máš na srdci:)

ondryk

Příspěvek od ondryk » 16 úno 2009 14:41

jako uznám že je to jednoduchá skladba...naprosto jednoduchá skladba...ale razná a jede...jestli chceš tak ti uploadnu s repem a uvidiš:D

atom

Příspěvek od atom » 16 úno 2009 16:49

ondryk nic si z toho nerob.toto su klasicke reakcie.nepocul som este tvoju skladbu,ale podporujem tvoj nazor na stryka jacka :D
I ked zo vsetkeho si mozes zobrat nieco prinosne :wink:
Mimochodom tiez mi to neslo stiahnut.Skus http://soundcloud.com/
tam mozes po prihlaseni davat vlastne skladby.
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 16 úno 2009 17:04

Dal som si dost namahy aby som to otvoril a co na to povedat....pocut tam basy, stredy aj vysky,bubny su citatelne,ale uz by ma nic neprinutilo absolvovat tu stahovaciu proceduru a pocuvat to este raz.
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 16 úno 2009 17:33

taky jsem si dal tu praci si to poslechnout cele... pridej k tomu ten rap a treba to o necem bude

pokud jde o jackiese, taky jsem od nej dostal svoje a jeho nazoru si vazim
Obrázek
live free or die!

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 16 úno 2009 19:52

ondryk píše:jako uznám že je to jednoduchá skladba...naprosto jednoduchá skladba...ale razná a jede...jestli chceš tak ti uploadnu s repem a uvidiš:D
ondryk: Také jsem si dal práci a čas se stažením...
Zvukově bych to jako prů..r opravdu neviděl. Snaha je tam znát.
Hudebně je to už podstatně slabší, dle mého názoru - přesně jak píšeš - jednoduchá skladba, až moc jednoduchá. A jak jsi psal, že Ti to trvalo 30 minut, možná by to opravdu chtělo věnovat tomu toho času více, ale jinak respekt - osobně se přiznám, že já bych to za 30 minut nevyrobil.

K formátu WAV:
Přesně, jak píše vras:
vras píše:Neni wav jako wav a neni mp3 jako mp3. Pro ucely typu "dotaz na zvuk" staci 192kbps mp3, to je uz dost kvalitni bitrate a prusery v tom budou slyset stejne dobre jako ve wavu....
Dávat k downloadu pouze ukázku hned ve formátu WAV není moc ideální, spousta lidí to ani v dnešní době rychlých internetů nebude chtít stahovat. Pro účely náslechu opravdu postačí MP3 s vyšším bitrate. Ostatně - bude-li dobře hrát MP3 s vyšším bitrate, je zde jistá záruka, že WAV bude ještě lepší ;)

A k ukládání souborů na nejrůznější portály "ULOZTO", "RAPIDSHARE" apod.:
Pokud vím, tak stále funguje "eZoňácký" FTP server, který pro nás uživatele eZone záslužně založil uživatel/ moderátor kermitak - zapátrej třeba pomocí vyhledávání tady na eZone.

Odpovědět