D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Ahojte elektrozoňáci, vyšlo mi na labelu Seven Beats Music společné EP s portugalskými D-Echo Project. K poslechu na streamech nebo na YouTube celé. D-Echo jedou chilled dub elektroniku a já stále svoje milované triphopy teď už okořeněné hrou na trumpetu, kterou si vybral před 2 lety jako zbraň proti všemu tomu digitálnímu šumu a umělý inteligenci navzdory
Fajn poslech a hezkou neděli přeju.
Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Hezký. Říkám si, že by sis zasloužil takovejch releasů aspoň pár do roka...
Poslechnu ještě na Tidalu nahlas, až bude vhodná denní doba. Teď sjíždím jen jako takovej večerní tlumenej chill (a jako, že se to sakra hodí k tomuhle účelu).
Poslechnu ještě na Tidalu nahlas, až bude vhodná denní doba. Teď sjíždím jen jako takovej večerní tlumenej chill (a jako, že se to sakra hodí k tomuhle účelu).
Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Moc díky. Já bych i rád dal víc releasů ven, ale ten jeden za rok možná dva je maximum co jsem schopen - podnikání, rodina, děti, učím se na trumpetku, baví mě silovej trojboj, jsem hrozně rozlítanej člověk
Jinak i tohle je produkovaný v Reason 12, chystám se na upgrade na tu novou 14tku.
Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Tak napodruhé, stylově s šálkem shincha, ve vyšší příjemné hlasitosti a musím říct, že mě to potěšilo i zvukově. Snad jen Drifting Lights mi možná mi přijde trošku s takovým krabicovějším beatem, ale to jen když budu opravdu šťouravej 

Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Libí se mi to .Poslech jsem to celý .
Je tam pár mikro míst kde mi přišlo ,že decentně neladí ta kytara se zbytkem .Detail .Je to super .Jsem tvůj fanoušek .Rád vidim ,že se najdou v cz ještě lidi který dělaj trip hopový věcy .Drž se .
Je tam pár mikro míst kde mi přišlo ,že decentně neladí ta kytara se zbytkem .Detail .Je to super .Jsem tvůj fanoušek .Rád vidim ,že se najdou v cz ještě lidi který dělaj trip hopový věcy .Drž se .
Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
BISCUIT tak to mám radost. Krabicovější beat v Drifting Lights asi je danej tím, že to je vysamplovaný, nasekaný v ReCycle a ne až tak přemíchaný, jinak ten beat nedával tolik smysl.
303 moc díky za poslech a feedback. Ta kytara byla v nějakej mojí věci nebo v produkci u D-Echo? Je to možný, i když mě vyloženě nic netrklo. Ale hluchota z tisíckrát přehraných tracků bejvá silná
303 moc díky za poslech a feedback. Ta kytara byla v nějakej mojí věci nebo v produkci u D-Echo? Je to možný, i když mě vyloženě nic netrklo. Ale hluchota z tisíckrát přehraných tracků bejvá silná
Re: D-Echo Project & Yogi Rulez - Smooth Tea EP
Tj teď nevim .Nejsem na bednách .Fakt to byly jen střípky kdy si kytara nesedla s klavesama třeba jen na uplnou mikro chvili s nějakým klávesovým akordem a hned to bylo v pohodě zas .Asi to byla kytara z toho D Echo Project jestli tam je někdo kdo ji hraje .




