dendy - supersaturday

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

dendy - supersaturday

Příspěvek od dendy » 24 lis 2007 13:36

dendy - supersaturday

moj novy modry HW konik v mojej strajni ma nainspiroval a dnes doobeda som spravil take kvazi demo, vsetky zvuky okrem bicich lady SupernovaIIr :-)

nech sa paci..

(btw. neni to vobec moj klasicky styl takze necakajte psytrance, je to taky pohodovy zasnivany trancik, no proste sobotna nalada.. mal som programovat a makat namiesto toho som sa hral s tou modrou nadherou, a teraz musim driet aby som dneska stihol dorobit to co som mal :))

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 24 lis 2007 13:56

heh pohodička která sedí na tohle divný počasí co je venku a na moji kocovinu jakbysmet - jen mě tam trochu otravuje ten syntik co jede skoro celou dobu - lead čico to je

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 24 lis 2007 13:59

ktory povez kedy zacina/konci (minuta sekunda) ..

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 24 lis 2007 14:08

no on tam jede opravdu skoro celou dobu a je nejvýraznější ( na mě až moc)
ten track tim začína, kolem 1:15 ten zvuk poprvý graduje (vic res? min cut? ) a vpřesně v 4:44 končí ---

Acid Punk

Re: dendy - supersaturday

Příspěvek od Acid Punk » 24 lis 2007 14:18

dendy píše:dendy - supersaturday

moj novy modry HW konik v mojej strajni ma nainspiroval a dnes doobeda som spravil take kvazi demo, vsetky zvuky okrem bicich lady SupernovaIIr :-)

nech sa paci..

(btw. neni to vobec moj klasicky styl takze necakajte psytrance, je to taky pohodovy zasnivany trancik, no proste sobotna nalada.. mal som programovat a makat namiesto toho som sa hral s tou modrou nadherou, a teraz musim driet aby som dneska stihol dorobit to co som mal :))
idealne zachycena dnesni nalada, kouzelne ty bezprostredni moznosti soudobe techniky prekonavajici cas a vzdalenosti :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 24 lis 2007 14:28

jo ono to tak nejak islo same.. rano som vstal, pustil supernovu (ktora vcera dorazila do mojej stajne), a islo to tak nejak zo mna ani som velmi nerozmyslal, neplanoval neskusal, vsetky pasaze skoro na prvy zaznam hned rovno nahrate ... za 4 hodinky to bolo hotove... nejaka vyssia moc ovladajuce aj pocasie ovladala aj mna dnesne doobedie :))

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 24 lis 2007 14:29

tleskam .... me se to moc libi .. fakt prijemny...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 24 lis 2007 14:48

dendy píše:jo ono to tak nejak islo same.. rano som vstal, pustil supernovu (ktora vcera dorazila do mojej stajne), a islo to tak nejak zo mna ani som velmi nerozmyslal, neplanoval neskusal, vsetky pasaze skoro na prvy zaznam hned rovno nahrate ... za 4 hodinky to bolo hotove... nejaka vyssia moc ovladajuce aj pocasie ovladala aj mna dnesne doobedie :))
"...prisaham sudruh zamestnavatel :-)"

Tudy

Příspěvek od Tudy » 24 lis 2007 15:06

Je to příjemné a dobře se to poslouchá (zvuk Supernovy nehodnotím, ten na všechny nástroje podle mě moc vhodný není - ale chápu, chtěl jsi udělat všechno na ní).
Co se týče skladby, tak ten PAD je fakt moc. Na začátku to v basech trochu trhá uši a dál ve skladbě, kde už má otevřený filtr, tak přebíjí ostatní nástroje. Možná by ale stačilo s ním trochu dynamicky pracovat - dávat ho do pozadí tam, kde má být slyšet něco jiného.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 24 lis 2007 15:08

tudy: dik za coment jasne je este mozne za na tom viac zapracujem, doplnim tam dalsie napady, aj ine synthy, rozsirim to rozviniem.. a mozno nie.. uvidime podla chute :) povodne to mal byt len kratky ukazkovy track zo supernovy pre kamosa ale nakoniec si hovorim ked uz sa to takto rozvinulo mozno by bola skoda to nedotiahnut a nedoladit :)

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 24 lis 2007 19:46

Opravdu příjemná a pohodová věc, dendy.
Jen ten začátek se mi zdá moc dlouhý...
Ale jasně; psal jsi, že to je vlastně jakési demo Supernovy. I kdybych to nevěděl, stejně by se mi to dobře poslouchalo.
Mimochodem - má to velmi hezký a plný zvuk bassu ;)

Vey

Příspěvek od Vey » 24 lis 2007 21:08

Jeste neco mi tam chybi ... Je to dobrej zaklad _)

peteness

Příspěvek od peteness » 24 lis 2007 21:33

Konecne slysim Supernovu, docela me to zajimalo. Cetl jsem o ni spis to dobre. Ted kdyz to slysim, mam podobny dojem jako ze sveho Novationu KS. Ma to hodne studeny, neucesany, tak nejak rozhazeny zvuk. Vyvolava to zvlastni schizofrenni pocit. Myslim masinu, ne track. Nic proti Dendymu.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 24 lis 2007 21:57

vey: no jasne .. ako som vravel malo to byt demo.. skoro urcite uz teraz viem za na tom este pomakam, pridam tam dalsie synthy z mojho strojoveho parku:), spravime dalsiu verziu.. toto bude "superstation (supernova demo mix)" :-))

peteness: zaujimave, pre mna je supernova zvukovo zaujimavejsia nez virus C (mal som ho mesiac doma takze viem co hovorim;)) .. pre mna je to jeden z naj naj NAJ VA HW synthov.. strasne prijemne mi znie a jej filter uplne ze milujem :) nuz kolko ludi tolko chuti..

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 27 lis 2007 14:21

uz sem chtel napsat, ze nic moc, ale od 1:30 se to zlomilo a souhlasim s veyem - super, ale neco tomu chybi:) Zvukove mi pride supernova cool, jsem rad, ze ji konecne slysim
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Odpovědět