Destiny's Gate - Pierre Savage (Hans Zimmer Contest)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Pierre Savage

Destiny's Gate - Pierre Savage (Hans Zimmer Contest)

Příspěvek od Pierre Savage » 24 úno 2014 19:29

Ahoj,

prosim o Vase nazory na toto…
Asi to nebude zrovna filmova hudba, ale coz… :-). V soutezi uz je asi 1.500 tracku, tak doufam, ze vyhraju, poslu Vam ze Santa Moniky pohled… :mrgreen:

Axerathix

Re: Destiny's Gate - Pierre Savage (Hans Zimmer Contest)

Příspěvek od Axerathix » 25 úno 2014 16:52

Je ich vyse 3600 a to som nedolistoval dokonca. Mozem povedat, ze konkurencia je velka a niektore veci boli, dalo by sa povedat na urovni (co som pocuval). Vsimol som si, co som pozeral aj po ostatnych, ze skoro kazdy to zobral tak, ze len zobral material, nieco malo pridal, nieco vypustil a ostatne nechal tak (hlavne tie melodie), to je tusim aj tvoj pripad. Nic v zlom samozrejme. Ja som ocakaval, ako to niektory spravili, ze sa ta hudba viac rozvinie, pretvori podla seba. Jedna vec tam uz bola pretvorene tak, ze to uz nebola povodna kompozicia, co sa mne aspon osobne viac lubilo, ale zas na druhej strane nepracoval s danym materialom, pretoze vela veci je len remixnutych = teda skoro ziadna praca s hudobnym materialom. Mozno ja som to zobral inak, ako je myslena sutaz, ale tak to vidim ja.

Co sa tyka tvojej skladby, lubi sa mi ta praca s bicimi na zaciatku, ale je to prazdne, nic sa tam nerozvija. Potom pride ta repetitivna melodia a uz sa to dalej nikam neposunie. Mohol si tu pracu s bicimi zo zaciatku pouzit dalej a nejak do toho zakomponovat hud. material od zimmera. Ale ako pozeram uz je sutaz uzatvorena.

Odpovědět