dj-bobr - Road To Nowhere (RC)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dj-bobr2

dj-bobr - Road To Nowhere (RC)

Příspěvek od dj-bobr2 » 12 říj 2011 03:05

Ahoj,

odkaz na asi čtvrt roku starý výtvor, prosím o poslech a kritiku, hodnocení či poznámky. Předělávat to už nebudu, považuju to za hotovou věc, jen mě zajímají názory :)
(proč sakra ten Yamaha XG SoftSynth tak strašně šumí? připadá mi, jakoby z něj lezlo tak 10-12bit..)

dedko
Vybavení

Re: dj-bobr - Road To Nowhere (RC)

Příspěvek od dedko » 12 říj 2011 08:05

dj-bobr2 píše:Ahoj,

...Předělávat to už nebudu, považuju to za hotovou věc...
škoda, sú tam rytmické nepresnosti, ktoré sa na živáku dajú pretrpieť ale na nahrávke nie...

Fillippos

Příspěvek od Fillippos » 12 říj 2011 08:15

Čau. Nezní to vůbec blbě. Sice takovouhle muziku moc neposlouchám, respektive zní mi to spíš jako nějaký podmaz, nejvíc mi to připomíná hudbu, která hraje vždycky ráno před televizním vysíláním , Panorama se to myslím jmenuje (nemám TV už dlouho), se záběry na hory a krajinu.
Je to příjemné! Adekvátní délka, nenudil sem se u toho, celkově vyvážené a jednoduché(to mám rád). Pěkná je na konci samotná španělka. :wink: :wink: Jen nevím, jestli si tam nechal schválně to poslední škrknutí o struny?? To tam moc fajn podle mně není. Myslím že by tomu vůbec nechyběla nějaká výrazná basová linka. No a ten šumák no :roll: Tak nějak tak.. Zduř!

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 12 říj 2011 08:47

Neni to zle, ale ako dedko pisal, tie rytmicke nepresnosti na nahravke su hrozne. Kazi to celkovy dojem zo skladby.

Odpovědět