dj-bobr, Worship59 - Falling On My Knees

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dj-bobr

dj-bobr, Worship59 - Falling On My Knees

Příspěvek od dj-bobr » 02 pro 2006 16:11

http://worship59.com/ecmp3/14_jam3_hungry.mp3

"Hungry (Falling on My Knees)", nevím přesně, kdo to původně napsal, ale teď na tom asi nezáleží :) performed by Janička F. Je to nahrané z live jamu na English Campu, skoro bez přípravy. Zajímá mě spíše hodnocení zvukové části.

Zpěv - Shure SM58
AcG - neznámý Ibanez, piezo + Marshall MG50DFX + SM57, míchaný dry signál z pieza a z mikrofonu
ElG - Fender Squier Telecaster, Marshall MG15CDR
Basa - 4-strunná Cort se JB/PB snímači, snímaná linkou

Vey

Příspěvek od Vey » 02 pro 2006 20:12

Hodnocení zvuku přenechám jiným .. Odpovídá tomu jak to bylo nahraný.
Líbi se mi melodie ... Nelíbí se mi intonace zpěvačky ...

delay

Příspěvek od delay » 04 pro 2006 06:19

Je to pěkný, takový normální, přirozený. Zpěv se mi líbí, ale hlavně se začátku tam jsou slyšet citelné nedostatky v intonaci. Řekl bych, ale, že se to do konce skladby zlepšilo... Má to atmosféru mě blízkou.
Že slečnu J.F. pozdravuji :-)
Zvuk asi hodnotit nebudu... Nějak mě nenapadá, jak to vyjádřit :-)

dj-bobr

Příspěvek od dj-bobr » 04 pro 2006 19:56

delay: Slečnu J.F. pozdravovat nebudu, neboť je to paní J.F. :)
O tom zvuku, že tě nenapadá, jak to vyjádřit.. to je to tak strašný, nebo nějak neobvyklý? Jsem začátečník a na první monitory teprve šetřím...

Dante

Příspěvek od Dante » 04 pro 2006 20:56

já to tedy nechci nijak moc hodnotit, protože sám sem takovej srab, že sem nic svého dávat nechci, ale němůžu si pomoct - jak v tom zpěvu nastoupí nějaké hlasitější výšky, tak mě naprosto bodají do uší, hodně nepříjemně se to poslouchá...zvuk mi příjde celkově dost zastřený, hlavně co se týče té kytary, ale možná je to jen první dojem, kvůli určitým pasážím v tom zpěvu sem to doposlouchal jen asi do poloviny...asi to chápu tak, že tu píseň si nenapsal, takže si asi jenom performer...kdybys to celé napsal, tak by se nějaké hodnocení zvuku dalo přehlédnout, ale takhle je to asi to jediné, co se hodnotit dá...myslim, že na CD by se to dát určitě nedalo, ale na nějaké open akci, kde je pěnící dav, se nedostatky ve zvuku asi ztratí...trošku nechápu, proč máš v nicku písmena DJ...já čekal nějakou ukrutnou mixáž :)

ale neber to ode mě nijak vážně, já takovouhle hudbu nedělám a s nahráváním reálných nástrojů a zpěvu nemám ani tu nejmenší zkušenost...prostě jde jen o můj subjektivní názor...

delay

Příspěvek od delay » 05 pro 2006 06:38

dj-bobr píše:delay: Slečnu J.F. pozdravovat nebudu, neboť je to paní J.F. :)
O tom zvuku, že tě nenapadá, jak to vyjádřit.. to je to tak strašný, nebo nějak neobvyklý? Jsem začátečník a na první monitory teprve šetřím...
Ježiš, není to strašný, jen nevím, co bych měl pitvat... Prostě je to autentická nahrávka, se kterou jsi možná strávil pár minut na PC, ale já prostě nemám co hodnotit. Takovýhle náhrávky já strkám do archivu, jakožto časově zvukové dokumenty, zachycení určitého okamžiku a s nostalgií je pak po letech přehrávám s kamarády a zvuk nehcáváme stranou. Nevím co chceš slyšet? Že basa je málo čitelná, že mezi kytarou a basou je občas rytmická nesouhra? Na to kašli. Důležitá je tvorba. Raději se věnuj novejm věcem, tohle už máš nějak nahraný, tak to buď udělejte pořádně studiově nebo se věnuj jiné skladbě...:-)

Odpovědět