dj-bobr, Worship59 - Love, Pain, Truth

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dj-bobr

dj-bobr, Worship59 - Love, Pain, Truth

Příspěvek od dj-bobr » 27 lis 2006 00:06

http://www.worship59.com/mp3private/lovepaintruth.mp3

Je to hodně předběžná verze, mastering jen základní na sluchátkách, doma mám jen velmi mizerné hifi bedny...
Kytary nahraju ve výsledku znovu ve studiu, bicí track bude taky jiný (tenhle je "vypůjčený" z tlačítka "Test" z EAX Console SB Live! :)), ten sampl deště na začátku bych taky nejradši vyměnil. Ale atmosféra myslím celkem odpovídá první části názvu "Love, Pain, Truth" :)
Očekávám konstruktivní kritiku... příjemný poslech!

delay

Příspěvek od delay » 27 lis 2006 07:57

Nějakou příjemnou atmosféru jsem zachytil, škoda, že tam nebyl zpěv, kterej by to mohl posunout výš. --- Jinak je to takový to emocionální kolečko, který nutně musí vytvořit každej z nás, aby to měl za sebou...
Je tam vidět radost z tvorby, nebo z toho, že se ti relativně něco povedlo dát dokupy. To je dobře. K tomu dešti - je moc nápadně slyšet, kde končí a to je asi chyba. (-:-:-)

dj-bobr

Příspěvek od dj-bobr » 28 lis 2006 00:11

Díky za hodnocení, zpěv tam bude, ale spíš jen několikrát takové zareverbované zašeptání :)
Něco se povedlo dát dokupy.. jo, to by asi sedělo. Za tuhle písničku může, jak lze podle nálady očekávat, samozřejmě ženská :D .. taky tenhle vzorek je jen začátek výsledné skladby.
Déšť je nic moc, první soundfont s deštěm, co mi přišel pod ruku... budu ještě hledat. Takhle to zní spíš jako močení na nějakej plech, jak to nazval nejmenovaný kolega :)

Co říkáte na zvuk? Nemám k dispozici žádné monitory, učím se pracovat na sluchátkách, mám je už dost naposlouchaný, ale přece jen prostor a basy jsou na nich prostě jiný... odborníci, poraďte, co by se tam dalo zlepšit?
(o nekvalitně nahrané a občas přebuzené kytaře vím)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 29 lis 2006 14:41

Pěkné, síla :)

Odpovědět