DJ Philipee Hertz- Rising (Progressive House / AVICII style)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
DJ Philipee

DJ Philipee Hertz- Rising (Progressive House / AVICII style)

Příspěvek od DJ Philipee » 04 říj 2012 11:01

Ahoj, zlozil som elektronicky track v style Progressive House.

Kto ma rad hudbu v style AVICII, tak tomu snad pride na chuť 8)

Prosim o zhodnotenie a kritiku :

http://www.youtube.com/watch?v=RlZjj2uAnoo

wire

Re: DJ Philipee Hertz- Rising (Progressive House / AVICII st

Příspěvek od wire » 04 říj 2012 11:38

svět nutně potřebuje víc aviciiů!

Tommy Dee

Příspěvek od Tommy Dee » 04 říj 2012 12:22

Melódia je fajn : ) "like Avicii" no chyba tomu minimalne EQ! Pokial hra cisto ten syntak zo zaciatku tak sa to da, i ked by som urobil nieco s basou, no po tom co sa nabalia dalsie nastroje, zvuk sa kazi. Taktiez je dvolezity vyber zdrojoveho zvuku, kazdopadne by som vymenil kopak, dopracoval nejake snerky, clapy a pod. V sucasnosti ti ale kvalitny master dokazu urobit mnohe studia, avsak za nejaky ten peniaz.

DJ Philipee

Příspěvek od DJ Philipee » 04 říj 2012 12:53

Ono to zase neni uplne kopia Aviciiho, ale je to proste ten styl, ktory je uz dlhsie ''v kurze''. A mne sa ten styl paci, preto ho tvorim :)

Tommy - no robil som to s onboard zvukovkou :) Co myslis tym EQ, doladit zvuk? Aj mi mozes vysvetlit, co myslis tym vyberom zdrojoveho zvuku, som v tom este amater

biscuit

Příspěvek od biscuit » 04 říj 2012 19:29

hraje to docela spatne... tahle hudba je zalozena hlavne na zvuku.
jinak nejaky napady se v ty trancovy plytkosti teda najdou, coz ti budiz k dobru ;) ale rozhodne te ceka jeste hodne dlouha cesta.

(a aby to neznelo ode me nejak povysene, myslim, ze nejakej talent asi mit budes, ale urcite poslouchej co ti tady kluci napisou.. treba tom-thak, nebo wire myslim uz hodne vedi o cem mluvi ;) )

DJ Philipee

Příspěvek od DJ Philipee » 05 říj 2012 08:12

biscuit - v pohode, necham si poradit. No rad by som vedel, co treba vylepsit, na co si davat pozor atd. Potreboval by som taky podrobnejsi rozbor tej skladby, nech su dalsie tracky lepsie a lepsie :)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 05 říj 2012 08:44

No Biscuit to zhrnul velmi strucne "rozhodne te ceka jeste dlouha cesta". To je jedina rada, ktora ma cenu zlata pre teba. Ziadny rozbor skladby ti nepomoze, kym sa ti to "nedostane do krvi" :-) dont think, just let it flow :) good luck

DJ Philipee

Příspěvek od DJ Philipee » 05 říj 2012 08:59

tomy, myslel som rozbor co sa tyka zvuku. Co sa tyka skladby samotnej, to je individualne a produkujem to, co sa mi paci

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 05 říj 2012 09:02

No ved aj ja som myslel zvuk :-) ostatne ak by nestalo za to, tak ti tu nikto nic nenapise ;)

wire

Příspěvek od wire » 05 říj 2012 15:13

Ja bych mel spis co rict ke skladbe samotnej, ale pravda je, ze by to bylo silne subjektivni a asi nic peknyho...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 07 říj 2012 17:47

Poslechl jsem si to.. no pusobi to na mě moc "presetově". Kick se moc nehodí.. chtělo by to pořádně vytunit a vyměnit i to piánko.
Resp. takhle.. je to víc originálni než kopírovat Avicii, ale mám-li to nazývat Avicii stylem, tak to pianko to chce jiny a lead bez phaseru a trošku drive tomu dát.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 07 říj 2012 17:49

Já sem ze srandy taky n?co takovýho zkoušel kdysi..

wire

Příspěvek od wire » 07 říj 2012 19:30

Ten kick je fakt podle me na toto nepouzitelnej, vubec nema potrebnou razanci a co si budeme povidat, dobre vybranej kick je asi tak 50% uspechu... podle me ten track trpi zasadne jednou veci, pokud chces, aby to byl super in dnesni housovej track, tak to ma uplne spatne stavbu a je to malo vlezly... ale zase na to, abych to bral vazne a bylo to neco normalniho, tak je tam az prilis znat ta snaha o ten soucasnej hit, takze je to takovej kockopes za me... za to piano v breakdownu bych se osobne regulerne stydel, stejne jako za ty snary na konci taktu... tohle podle me soudnej producent, kterej chce delat neco svyho a neokoukanyho nemuze nikdy do svyho treku dat, takhle jak jsi to tam dal ty... proc delat muziku nekoho jinyho? delej svou ne?

Odpovědět