DoldaGetItFirst - Another Day

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty

kexik

Příspěvek od kexik » 19 dub 2008 22:31

uncoherent thoughts: preboha donut spevacku nespievat falosne... a nech trenuje anglictinu. inak tuctovy ale vobec nie marny hausik
len ten spev to zraza totalne do suterenu

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 20 dub 2008 03:44

kexik píše:uncoherent thoughts: preboha donut spevacku nespievat falosne... a nech trenuje anglictinu. inak tuctovy ale vobec nie marny hausik
len ten spev to zraza totalne do suterenu
to je na tom prave zajimavy a modni, urcita manyra a odkaz na ledabyly DIY etos. (at uz to byl zamer nebo ne - ale snad jo, nemam duvod si myslet, ze to nebyl zamer. v opacnym pripade je to trapny, stejne jako je trapnej nezamyslenej mullet & zaroven je cool dokonale vystajlovanej redneckovskej look doplnenej o kostkovanou kosili a trucker hat ;])

produkce ani zvuk nic zajimavyho, ale je to necim zajimavy, neumim presne rict cim. trochu mi to pripomina trackerovsky produkce a to je mi sympaticky. stylove mi to neni blizky ale jak rikam - ma to neco do sebe, co neumim presne definovat.

a enough love je super, v dobrym smyslu roztomila skladba. :]

kexik

Příspěvek od kexik » 20 dub 2008 09:35

neviem, ci je modne zle vyslovovat anglicke slova... mne house slape len ak je vypocitany a uhladeny a do toho ani falosne tony moc nepasuju
muzika ale nie je zla, to som snad napisal jasne... len nie je zaujimavejsia ako ine podobne, to ale v tomto style vobec nevadi, beztak to este vezmu do parady dj-i
tie dalsie tracky som nevypocul, sorry... pri pripojeni 140kBit si clovek musi vyberat ;)

DoldaGetItFrst

Příspěvek od DoldaGetItFrst » 20 dub 2008 20:43

to kexik, to je skoda, zajimalo by me co bys rikal na track every girl nebo another day :wink:

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 20 dub 2008 22:14

ty jo, čoveče, já nevim...já bych si nedovolil přijít na ezone a hned jako první příspěvek dát svůj track, bez představování, bez jiných komentů, prostě bez ničeho - tady máte můj myspace profil a komentujte...já tě prostě neznám...
proto já ti to komentovat určitě nebudu, tohle mě dost vadí, takové syrové odfláknuté odkazy jako pro zvířata...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 20 dub 2008 22:27

jindy2 : nebud taky zly nanho :), nemyslel to urcite tak.. prisiel sem s dobrym a cistym svedomim... Dolda k nam prehovara hudbou :) niekedy slova nic neznamenaju... 8)

kexik

Příspěvek od kexik » 20 dub 2008 22:43

Jindy: nechapem co chces povedat... toto je verejne forum, chalan dal link na svoje veci a my sa k tomu mozeme a nemusime vyjadrit. preco by som ho mal poznat? a vlastne komentare su imho len na skodu veci a zbytocne ovplyvnuju posluchaca. ked pojde tvoj track do medii, vacsinou ho nik komentovat nebude

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 20 dub 2008 22:45

Excom: jasně že slova jsou u hudby nepodstatná, hodnotí se hudba...já bych ti sem ale takový odkaz nedal...s hudbou se piplám, tak se piplám i s odkazem a i si platím servery, abyste to měli přímo u nosu, stačí kliknout a stáhnout, jasný jak facka...já vim, že to nemůžu chtít po každém, ještě navíc třeba k tomu odkazu na konkrétní download skladby napsat, kolik to má MB, kolik to má minut, kbps a tak dále...mě to už příjde samozřejmé...

jasně, tak ke mě se dá také mluvit hudbou, ale ne hudbou z myspace (nejhorší grafický design co znám), kde prostě sice vím, která bije, ale nemám to prostředí rád...takže sorry Dolda...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 20 dub 2008 22:48

kexik: jde mi o ten způsob, jakým to sem dal - tady máš můj myspace profil a přeber si to...kdybych sem já dal nové téma, kde by byla pouze adresa mindwarp.cz, tak to buď někdo smaže, nebo se k tomu nikdo nevyjádří, protože je tam x skladeb a kdo to má všechno hodnotit...
chtěl bych zhodnotit nějakou jeho skladbu, ale až bude na řádném linku...jak někdo nesnáší stahuj.cz, tak já nesnáším myspace...no co, už si tu víc lidí stěžovalo na blbý linky přes blbý download servery, kde se vypisují různé ověřovací klíče atd...a mě se prostě zase nelíbí tohle, tak co....
no, vzhledem k tomu, že zrovna ty na myspace funguješ asi hodně, tak pochopení mít nebudeš...ale já mám prostě na myspace a odkaz hozený jentak svůj názor a ten už jsem řekl....

kexik

Příspěvek od kexik » 20 dub 2008 23:07

to malo byt ako frflanie na myspace? hehe, na myspace ma serie uplne vsetko, to ale nic nemeni na tom, ze dnes je to v hudobnom showbize komunikacny standard... predtym neexistovalo, ze by som si mohol potrkotat s nejakym znamym umelcom, na email by proste neodpovedal; na myspace si mrkne co si zac, ak ho oslovi muzika, zacne sa s tebou bavit. zvukova kvalita tu nie je podstatna. ostatne dobry zvuk sa pozna aj zo 128kbs empetrojky

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 20 dub 2008 23:13

jindy0 - napsal bych na tvoje výlevy sv%u16fj názor, ale asi bych dostal BANan :D.

edit - sorry je to OT

DoldaGetItFrst

Příspěvek od DoldaGetItFrst » 20 dub 2008 23:24

Jindy2 píše:kexik: jde mi o ten způsob, jakým to sem dal - tady máš můj myspace profil a přeber si to...kdybych sem já dal nové téma, kde by byla pouze adresa mindwarp.cz, tak to buď někdo smaže, nebo se k tomu nikdo nevyjádří, protože je tam x skladeb a kdo to má všechno hodnotit...
chtěl bych zhodnotit nějakou jeho skladbu, ale až bude na řádném linku...jak někdo nesnáší stahuj.cz, tak já nesnáším myspace...no co, už si tu víc lidí stěžovalo na blbý linky přes blbý download servery, kde se vypisují různé ověřovací klíče atd...a mě se prostě zase nelíbí tohle, tak co....
no, vzhledem k tomu, že zrovna ty na myspace funguješ asi hodně, tak pochopení mít nebudeš...ale já mám prostě na myspace a odkaz hozený jentak svůj názor a ten už jsem řekl....
Jindy: promin, ze si neplatim teda kvuli par vecem cely server jako ty. Fakt se nad tim as budu set zamyslet....ani jsem tady necetl, ze musim mit 828 prispevku abych sem mohl dat jeden odkaz. Jestli te to nejak urazilo,tak se moc omlouvam a slibuji, ze uz sem nic nedam, teda bez poradnyho predstaveni, jestli ti to teda bude stacit :wink:

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 20 dub 2008 23:55

Jindy2 píše:ty jo, čoveče, já nevim...já bych si nedovolil přijít na ezone a hned jako první příspěvek dát svůj track, bez představování, bez jiných komentů, prostě bez ničeho - tady máte můj myspace profil a komentujte...já tě prostě neznám...
proto já ti to komentovat určitě nebudu, tohle mě dost vadí, takové syrové odfláknuté odkazy jako pro zvířata...
ve zkratce - urcite je lepsi odkaz a nic dalsiho, nez skladby, ktery clovek bez doprovodnyho vysvetlujiciho textu nepochopi. (imho ymmv etc.) pro me je to spis vyhoda, u lidi, ktery znas, na tebe pri hodnoceni vic pusobi 'supra' aspekty, ktery stoji nekde nad hudbou a nemaji s ni nic spolecnyho: osobni naklonnost nebo antagonie a tak dal.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 21 dub 2008 00:57

jj, čekal jsem, že se ho tu budete zastávat...já říkám znovu a jinak - tohle je pozérství, lenivost a hniloba dnešní hudby = myspace...

ano Dildo, ty si ze mě klidně dělej prdel, ale předně bych chtěl vidět nějakou snahu o nějakou tvou textovou prezentaci v nějak stylizovaném duchu... (ber si příklad z tohoto majstrštiku)

co takhle byste dělali s tímhle odkazem? zhodnotíte to? ne, nezhodnotíte, protože nevíte co...
http://www.janjungling.cz/galerie.php
a to samé já...nezajímá mě název tohohle threadu...kliknu na odkaz a zobrazí se mi nějaký myspace a co já s tím jako mám dělat? vybrat si song A, nebo B, nebo C...

a čoveče Dildo, já nemám 828 příspěvků...víš proč jsem jindy2? ale nevíš, protože jsi tu new...828 je hadr....ale nikdy, opravdu NIKDY nebyly moje první příspěvky prezentovány mými tracky...nejdříve jsem se tu slušně představil a potom s lidmi určitou dobu debatoval a až mi to přišlo v mezích gentlemanství vhodné, začal jsem publikovat své tracky...nelogické? asi jen pro mimoňe...
_____
kexik: ja covece se zadnym znamym umelcom komunikovat nechcem, protoze nikdo taky uz podla ma nezije...Mercury je mrtvy, Jackson taky, tak s kym bych komunikoval, jsou to hovna vseci...Vangelis, Jarre, take byli dobri, ale uz nejsou, uz nemaji co rict...co s nimi komunikovat, jen jejich hudba s nami komunikuje...uz jsou opravdu jenom znamy umelci, ne velci umelci, ti uz jsou pryc a hned tak se nevrati...
_____
Brooklyn: ano, osobni antipatie atd. maji hodne spolecneho s hodnocenim skladeb na zdejsim foru...mozna by se fakt vyplatilo, abych si pro kazdej svuj track udelal novej nick...
BTW - ja tu odkaz na samotnou skladbu nevidim...nikde...tak kde si můžu stáhnout tu dog's first piss skladbu, odkaz na ní tu prostě není...

DildoGetItFist napsal:
eé, mě se tvůj thread hnusí, dávám ti to najevo, nic víc, nic míň, posluž si i ty na mých threadech...chci jenom vidět další tvůj link na tvůj další track....bude to opět myspace lomeno dildo? no tak to bude hustý, to budu fakt uvažovat, že z ezone polezu pryč, protože to už bude fakt odpadní kvalita ve všech směrech...sorry, ale...dej si to do wavu, dej si to na server, dej si sem na to odkaz a potom, potom to chci slyšet, tu lahodu do mých uší, jaká je to slast...ale ty počítám, už mi tam tu lahodu ani pustit nechceš...škoda ;) peace...

Odpovědět