Dooba - hindi song

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Džirka

Dooba - hindi song

Příspěvek od Džirka » 07 črc 2009 12:40

Zdravím, tak po dlouhé době posílám další písničku. Opět si rád poslechnu rady ohledně zvuku a tak dále.. http://www.themusichutch.com/listen.php?songid=64496

vasek

Re: Dooba - hindi song

Příspěvek od vasek » 07 črc 2009 12:52

Co se týče zvuku, tak by to asi chtělo celkově trochu rozsvítit. Jinak hudebně u mě tentokrát trochu slabší, chybí tomu taková ta chytrost, kterou měly ty předchozí věci.

Džirka

Příspěvek od Džirka » 07 črc 2009 15:44

vasek píše:Co se týče zvuku, tak by to asi chtělo celkově trochu rozsvítit. Jinak hudebně u mě tentokrát trochu slabší, chybí tomu taková ta chytrost, kterou měly ty předchozí věci.
Díky Vašku. Jsem upřímně rád za kritiku. Vlastně podobné pocity má asi více posluchačů zde. Přidám k tomu takové vysvětlení. Vlastně je to celé zvláštní kolem této písničky, neboť vznikla již před rokem a já na ní nenašel úplně využití, ale věděl jsem, že to je přesně taková hudba, kterou mohu sdílet s indickými posluchači, jen bylo nutné to kvalitně nazpívat a napsat dobrý text. Slova napsal posléze jeden velmi talentovaný textař. Co mi přijde zajímavé, že původně jsem píseň nazpíval sám a sem tam se někomu líbila, někomu méně - mluvím v rámci čech a evropy, když jsem jí však poslal do Indie tam se po ní doslova vrhli, zpěv se nahrál ihned v Mumbai... A pak mě dále šokovaly ty reakce. Věděl jsem, že se bude líbit v Indii, ale takové až extrémě příznivé ohlasy jsem nečekal ani trochu, snad velkou měrou tomu přispívá i výborně napsaný text. Říkal jsem si ale, jak je možné, že je ten vkus lidí z různých koutů světa tolik odlišný. Proto mě napadlo to sem dát a vyčkat si na názor ostatních... Jsem teda zvědavý, zda budou mít ostatní podobné pocity.

Jo zvuk pravda, vzdávám to, nakonec jsem se rozhodl přenechat mixování skutečně zkušenějším. Věřím, že se nakonec zvukově písnička rozvístí :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 07 črc 2009 18:25

Obrázek

vasek

Příspěvek od vasek » 07 črc 2009 19:10

Tak to je škoda, že nemohu ocenit kvalitu textu. Ta píseň je hodně emotivní a věřím, že pokud text jde dobře s náladou, tak to může být pecka. Gratuluju k úspěchu a nám čechům zase slož něco víc jako polku ;-)

c9000

Příspěvek od c9000 » 07 črc 2009 21:01

je to hezký, a je fakt že máš talent, celkově mi to prijde docela na úrovni a s citem udělaná věc.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

delay

Příspěvek od delay » 08 črc 2009 10:34

Určitě moc krásná skladba. Opravdu mi hraje z duše, ale zvuk je tentokrát dost špatný. Jakoby byl na masteru LP filtr... Celý to je hodně pod dekou a je to moc škoda, protože tam vůbec není prostor. Ta nečistota tomu hodně ubírá a chybí. Nicméně je to jen kosmetickej problém, kterej snad i průměrnej zvukař lehce srovná. Rád poslechnu kdykoli tvoje další věci...
Naposledy upravil(a) delay dne 08 črc 2009 12:47, celkem upraveno 1 x.

Džirka

Příspěvek od Džirka » 08 črc 2009 12:43

delay píše:Určitě moc krásná skladba. Opravdu mi hraje z duše, ale zvuk je tentokrát dost špatný. Jakoby byl na masteru LP filtr... Celý to je hodně pod dekou a je to moc škoda, protože tam vůbec není prostor. Ta čistota tomu hodně ubírá a chybí. Nicméně je to jen kosmetickej problém, kterej snad i průměrnej zvukař lehce srovná. Rád poslechnu kdykoli tvoje další věci...
Je fajn, že se to někomu líbí i tady. Co se týče zvuku, asi je už problém v mixu. Je tam dost nástrojů.. Tvůj názor mě jen utvrdil, abych se s mixem a podobnými věcmi nezaobíral a přenechal to těm zkušeným. :)

tony9

Příspěvek od tony9 » 08 črc 2009 18:03

Nechce se mně ten song načíst.

Džirka

Příspěvek od Džirka » 08 črc 2009 22:06

tony9 píše:Nechce se mně ten song načíst.
škoda, mě to funguje :(

Vey

Příspěvek od Vey » 09 črc 2009 19:16

Pekny .. predstavuju si u toho nejakou pohadku _)

Odpovědět