Dvě věcičky, trailer a metalstep

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
martinhoge

Dvě věcičky, trailer a metalstep

Příspěvek od martinhoge » 21 led 2013 13:51

Ahoj

P?ed chvíli jsem se sem zaregistroval, t?ší m?, že sem chodí hodn? lidí a docela to tu žije :-) Takže audiozone.cz
už je p?kn? umíst?no v oblíbených v prohlíže?i :-)

Snažím se skládat pov?tšinou orchestrální v?ci, trailery, soundtracky a jednou za ?as zabrousím i do úpln? jiných styl?
( což n?kdy neskon?í zrovna dob?e :-D ). D?lám ve FL Studiu, hodn? používám cokoli od NI, r?zný knihovny, ?asto i
nahrávám, t?eba kytaru. P?emýšlel jsem, co sem poslat na úvod, mojí poslední skladbu, která je práv? tím zabrouzdáním
do neznámých vod, nebo n?co pro m? tradi?n?jšího? Snad nebude vadit, že jsem se rozhodl pro oboje.
pop?. video toho samého:

P?eji p?íjemný poslech
Martin
Naposledy upravil(a) martinhoge dne 25 úno 2013 11:20, celkem upraveno 1 x.

tony9

Re: Dvě věcičky, trailer a metalstep

Příspěvek od tony9 » 21 led 2013 17:43

Mně se líbí obě dvě ty věci. Fakt nevím co bych kolem nich povídal, teda krom toho jak už jsem psal, že se mně líbí.

delay

Příspěvek od delay » 21 led 2013 21:25

Určitě to dává smysl, ikdyž třeba ten Metal Step mi přijde hodně "hranatej", lehce neohrabanej, asi to dělaj HLAVNĚ naprosto nevhodný bicí. A jednotlivé zvuky se mi vlastně moc nelíběj, působěj na mě moc tvrdě a moc to jakoby nezapadá do sebe, ale z toho nevěš hlavu, to jednak jen můj názor a druhak je to prostě zdrojem, což prostě není v globále tvoje chyba. Určitě oceňuju dobré kompoziční základy a snahu o originální tvorbu namísto puzzle s loopama :!:

martinhoge

Příspěvek od martinhoge » 22 led 2013 09:57

Díky za posouzení :-)

Co jsem si to včera ještě sám párkrát poslech ( tu druhou ), tak tam jsem ještě našel několik chyb, které budu muset opravit.
Ohledně těch bicích nevím, zkoušel jsem i jiné, ale tyto mi k tomu sedli nejlépe. Pokud bych v tomto stylu pokračoval, nebo alespoň
občas něco podobného složil, tak určitě budu hledat na internetu dále, popř. si vytvořim vlastní.

tony9

Příspěvek od tony9 » 23 led 2013 18:00

No já myslím, že aby to bylo zvukově na 100%, tak by se to muselo nahrát živě. Taky se mi líbí , že skládáš a že na sebe jenom nevrstvíš nějaké loopy.

303

Příspěvek od 303 » 23 led 2013 21:30

jednička hustý peklo....dost dobrý(vod pulky husí kuže)..líbí se mi moc

dvojka nuda...teda po tej jedničce rozhodně

Odpovědět