DYSKO - dysko sirens

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
MonkeyFighter

DYSKO - dysko sirens

Příspěvek od MonkeyFighter » 01 pro 2009 00:36

tak tady jedna temer hotova oplzla tucka...
potrebuju este hnout hlavne se zvukem takze do me...

http://soundcloud.com/dysko/dysko-sirens

btw sem si vedom ze syntak v breakdownu je hodne zvrhlej,jeste si ho necham projit hlavou,respektive to jestli se ma rozladovat :)

Daedalus

Re: DYSKO - dysko sirens

Příspěvek od Daedalus » 01 pro 2009 07:04

Ale ze mi to je povedome ... tvoj track od cca. 1:34s vs. http://www.youtube.com/watch?v=VwzRLgJorYQ :idea:

delay

Příspěvek od delay » 01 pro 2009 08:34

No je to dost tvrdý, obsahově i zvukově... Jako mix to funguje dobre ale nelíbí se mi barva, chybí mi tam nějakej kontrast s tím tvrdým zvukem, je to moc jednolitý a do jednoho odstínu... Něco soft by tam bodlo...

SöngBäng

Příspěvek od SöngBäng » 02 pro 2009 16:00

Můžu se zeptat v čem ( na čem) je to vytvořený ?
Pěkný to máš

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 02 pro 2009 23:32

diky za reakce vsem...

mirinko:mno BN zrovna nejsou moji oblibenci a zrovna tenhle track slysim poprvy takze spis pude o nahodou(neni tak tezky se trefit s rovnym beatem a zkreslenou basou vicemene na jednom tonu:) nez o podvedomou corku,ale mozny je vsechno...

delay:chapu presne co myslis nicmene takhle nejak sem si to predstavoval,pristi track bude zase o neco hodnejsi.)

SöngBäng:no je to delany v cubase a ze syntaku je tam hlavne nord lead pak taky microwave XT a kousicek viruse.) +samozrejme parta vst...

btw este sem to trochu poladil,link je stejnej http://soundcloud.com/dysko/dysko-sirens

c9000

Příspěvek od c9000 » 03 pro 2009 00:00

Hej dobrý to máš,
Takový parketový a to se mi líbí, ten jakoby řezavej zvuk synthu bych dal tlustší , přijde mi jako kdyby na něm byl nějak chorus nebo co a kopák víc šlapat a dal bych pod to silnou basovou linku, moc mi to tu nebasuje, jej už se zase rozjíždim s radam jak bych to udělal :oops: . promin, Fajn disko.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 03 pro 2009 00:08

no jen se rozjížděj, proto to sem davam .) s basou mam problem,taky si ji dokazu predstavit plnejsi bo nevim jak to rict,nicmene pridat eq nepomuze uz takhle je tam desnej kopec(i kdyz teda kdyz si projedu ostatni podobnou produkci tak nekdy cumim jaky sou tam boule) jak zacnu pridavat vic tak uz ten zbytek hrozne zalejza,navic tam neni moc vrchni basy...kopak sem este pred druhym exportem trochu prikrmil v basech a sem s nim docela spokojenej tedka(v ramci mejch moznosti:)diky za koment !

peteness

Příspěvek od peteness » 03 pro 2009 00:23

Monkey: Nooo, mne se to hodne libi. Ten syntak neni zas tak zvrhlej imho, je docela zajimavej......akorat jedna vec to celou dobu drzi pri zemi - ty skopky, jak furt jedou bum prask bum prask, jeste to dodelej urcite, stoji to za to. Ty bici bych jeste nejak rozpohyboval mistama a semotamo to zahustil cetnejsi hajtkou....jo fajn jinak...electro rulez!...konecne nekdo :)

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 03 pro 2009 00:59

sakra mas recht,bicim sem na posledni chvili pridal par kudrlinek protoze celou dobu co sem to delal jeli vylozene nostop bum prask bez jakyhokoli brejku,ale je to presne to o cem sem premejslel esi si to este trosku nezaslouzi,no diky za postouchnuti este se na to vrhnu...a jinak diky!:)

peteness

Příspěvek od peteness » 03 pro 2009 21:53

Odpovědět