emptysound - friends

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
emptysound

emptysound - friends

Příspěvek od emptysound » 10 čer 2007 14:41

Něco lehčího a pohodového pro Nedělní odpoledne.

http://www.kara-moon.com/forum/index.php?topic=651.0

Vey

Příspěvek od Vey » 10 čer 2007 18:55

Co k tomu rict ... opet to ma nejakou atmosfeu .. Slusny, posloucha se to celkem dobre _)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 čer 2007 19:12

no...konečně už to není ten nudný ambient a je to regulérní track...ještě bych to viděl více progresivnější, ale jinak je to dobré...

ale stejně, přelezla sem ta ambientní atmosféra, která to celé hrozně roztahuje a to dost zbytečně (už mě fakt nebaví)...jestli máš nějaké melodie, co jsou závažné a chceš je prezentovat, tak bych to takhle určitě neroztahoval...která je tady ta závažná hlavní melodie - no není, žádná tam není - jsou tam jen samé nezávažné melodie, prostě aby se to poslouchalo dobře jako podmaz, ale ne jako track, nedejbože taneční nebo takový, co člověka rozpumpuje...to nejsou žádné závažné chyby, ale prostě můj šálek čaje je trošku jinde...

ještě si dám tu námahu a napíšu, že si o tobě myslím, že se nedáš tak rychle posoudit podle jednoho tracku, ale děláš chybu v tom, že jestli chceš podat obrázek o sobě, tak bys mohl udělat skladby ve více stylech, ne pořád jen v tom ambientním - ikdyž toto je velký pokrok...mě se vyčítá moje melodika a u tebe se mi zase nelíbí ten stále stejný ambientní styl...

a ať už jsem napsal cokoliv, tak je toho víc a konstruktivnějšího, než co jsi napsal ty mě u mých tracků...je to skvělé, nebo je to špatné moc člověku neřekne...

emptysound

Příspěvek od emptysound » 10 čer 2007 21:04

Chápu !

A děkuji za komentář ten se prostě vždycky hodí.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 10 čer 2007 21:31

ES: mně tam vcelku baví basa.
V jistých momentech mně vadí reverb nebo delay na bicí nebo co to je.
"Pěst na oko" (pro mě) je pasáž mezi 2:55 a 3:15. Myslím, že by ta věc fungovala i bez toho. Nechal bych to doznít, stopka a rozjezd.
Vadím mi dechy - zvukem.
A na závěr poznámka, že by to mohlo být drobet kratší

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 11 čer 2007 00:10

Ano, basa je tu to nejzábavnější a první polovina je opravdu hodně povedená. Ale co se basy týče, tak je na ní kladen až příliš velký důraz, táhned to sama (tak se to tváří) a je zvýrazněná - byl jsi určitě rád, že se povedla (a ano, povedla) a tak ses neudržel a dal jí posluchačům pořádně užít, ale proto úplně do celku nezapadá zdá se, minimálně zpočátku.

Hlavní je, že je to obrovský posun oproti tomu ambientu (ale ne úplný) a můžeš si blahopřát.

Ale vidíš, že i pan Pavel Vantuch říká, že by to mohlo být drobet kratší a to je v podstatě to, co jsem říkal já - je to moc roztahané a to co jsi tím chtěl říct, šlo říci v kratší stopáži a v drobet jiném, progresivnějším stylu.

Docela rád bych to slyšel bez té ambientní atmosféry v nějakém říznějším tempu, to by mohlo být obvzláště výživné.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 11 čer 2007 08:52

OT: Kdyby to šlo bez toho "pan", prosím. Člověk si pak připadá jak dědek :mrgreen:

emptysound

Příspěvek od emptysound » 11 čer 2007 16:42

Dík moc.

Možná trochu ztlumit basu by bylo fajn.

A z toho podivného breaku uprostřed si nic nedělejte, vetšina lidí to nedala. Mě to tam prostě sedí.

es

Odpovědět