Eraser - K.K.T.P.N.P.S. (demo) [electronica]

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
eraser_svk

Eraser - K.K.T.P.N.P.S. (demo) [electronica]

Příspěvek od eraser_svk » 11 dub 2010 20:17

Tak, nedám pokoja, som tu s ďalšou vecou... tentokrát jedna akčnejšia elektronika... Bolo to robené v podstate instantne a narýchlo, dostal som nápad, 5-6 hodín na tom makal a už sa k tomu nevrátil... nevylučujem v budúcnosti nejaký rework, aj keď momentálne necítim, že by to malo zmysel :)

http://soundcloud.com/eraser-1/k-k-t-p-n-p-s-demo

PS : Má to dosť hlboký bass okolo (a neraz aj pod) 30 Hz, takže na menších monitoroch asi bez šance.

badkick

Re: Eraser - K.K.T.P.N.P.S. (demo) [electronica]

Příspěvek od badkick » 11 dub 2010 20:30

hello. mne sa to celkom paci - fajny zaklad - je to klasicky stary-dobry breakbeat - pre mna plus. citim z toho trosku Prodigy :-) - aspon mi ich to evokovalo, Smack my ... . nehodi sa mi tam take to FM like piano cca od 35 sec. pesnicka je od zaciatku ladena pomerne tvrdo a potom taka sladka melodia... skor by sa tam (podla mna) hodil daky tvrdy distrorted rave lead a la Voodoo Peopl :-)

c9000

Příspěvek od c9000 » 11 dub 2010 21:13

jako základ je dobrej, má to něco do sebe ale musel bys to rozvinout a pohrát si s tim, myslim že by to za to stálo :)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 11 dub 2010 23:52

Nie je to zle ale ani dobre a najma... tych 5-6 hodin co si na tom makal hodne poznat. Beat ma fajn rytmiku, energiu ale pre mna osobne nie moc dobre zvolene sample. Niekedy je tam fajn zvuk - synth, ale fakt by to chcelo viac ako 5-6 hodin :-)

Taka mala otazka... Preco taketo demo stvorene "coby dub" - bez akehosi zmyselneho dokoncenia tohto tracku zverejnujes? :-) Nemyslim to v zlom, praveze sa len cudujem, lebo ja v tom zmysel nevidim :-) Myslim, ze takychto dem ma doma na disku kazdy z nas aspon 20 :-) zaujima ma co ta viedlo k tomu, aby si sa s nami o taketo nieco podelil, ked to nevies sam ci to rozvinies este :-)

Ak by som ja sa k takemu niecomu odhodlal, tak asi so snahou zistit, co povedia ostatni na to aky je ten beat, ci je dobry, ci tam nieco pasuje, ci k beatu sedi basa, a pod.

Neber to nijak, ze ta napadam (pre istotu pisem znova aby nebol OT a nejaky ten flame) len som zvedavy :-)

eraser_svk

Příspěvek od eraser_svk » 12 dub 2010 00:11

badkick - Jj, tiež som mi to evokuje prodigy, hlavne ten lead... s tou sladkou melódiou super postreh, díky.

c9000 - Taktiež dík :wink:

tomy45 - No... ja v tom zmysel vidím. Proste som dostal nápad, chvíľku nad tým posedel a čakal čo bude ďalej... keďže ma ale vyše týždňa k tejto songe neťahalo, tak som si povedal okey, na teraz to môžme uzavrieť... A prečo ju zverejňujem ? Viem, že už do nej nebudem rýpať a tak zaujímajú ma názory ostatných, kritika a hlavne tá konštruktívna, ktorá by ma posunula ďalej... ak by som sa na nej chystal v dohľadnej dobe makať, pochopiteľne by som si to nechal pre seba až kým by nebol final...

Odpovědět