Eraser - Sadaj, pocuvaj, pozeraj, hodnot (feat. Pulzradio)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
eraser_svk

Eraser - Sadaj, pocuvaj, pozeraj, hodnot (feat. Pulzradio)

Příspěvek od eraser_svk » 03 dub 2012 19:07

Ahoj všetci,

môj tohtoročný RadioRallye príspevok, tentokrát house/prog house > Po zvukovej stránke nie som 100%ne spokojný, bolo to (aj s nahrávaním vokálu) hotové do cca 5. dní, keďže vieme ako to chodí s deadlajnami ^^

vďaka za prípadné komenty !

tomy45

Re: Eraser - Sadaj, pocuvaj, pozeraj, hodnot (feat. Pulzradi

Příspěvek od tomy45 » 03 dub 2012 20:27

no... asi tych 5 dni sa odzrkadlilo na vysledku. Su tam zaujimave prvky, prechody, napady na prog house ale tym, ze si mal na to len 5 dni, resp. si to mal casovo obmedzene, podpisalo sa to pod detaily aranzu. Takto zbuchnute to totiz mozno zaradit k tuctu, ci dokonca stovkam trakov, ktore su na SC. Tie loopy perkusne su tam tak usadene, akoby len boli random vkladane do skladby, sposobom "ktory sa tam lepsie hodi". Ten cit pre detail teda predpokladam, ze za tych 5 dni asi ani nebolo mozne vycibrit. Zenska mi liezla na nervy :) inak do pohody, zvuk tiez OK. Fakt mi tam ale nieco chyba, nieco ako tvoj rukopis. Dosti je z toho mozne vnimat akoze to je len produkt, nie vytvor. Tvoje ostatne tracky su o moc, o triedu lepsie.

bassline

Příspěvek od bassline » 03 dub 2012 22:18

Cica je dobra, vokal sa mi paci. Ale hudba a ostatne zvuky ju nicia IMHO. Chcelo by to ubrat, je to moc nahustene. Pridat tam miesto toho nejaku jednoduchu myslienku/melodiu/hook/progress, ktoreho by si sa drzal. A navzajom by sa tato instrumentalna jednoducha melodia doplnala s vokalom...zaroven dat vokal viac do popredia, lebo sa mi zda utlaceny trochu.

EDIT> Uz viem, ten madarsky prizvuk robi z toho vokalu taky zaujimavy feeling...

bassline

Příspěvek od bassline » 03 dub 2012 22:37

Normalne mam chut ten vokal vysamplovat :) ...Neposkytol by si stopu pre remix ?

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 04 dub 2012 11:43

Pocuvam to len na kossoch v praci, takze nemozem sluzit, ale mne sa to paci. Ale s bassline 100% nesuhlasim. Z toho voxu ma teda ide jebnut, to je prva vec, co by som z tade vyhodil, ale chapem, ze to bol asi zamer. Co sa tyka "natlacenia", na prvy posluch mi to neprislo, ale pocuvam to treti krat a fakt citim unavu na usi. Voxu je tam akurat, mozno az vela, urcite by som mu uz nepridaval. Pokial to ale ma ist do klubu, tak ok. Idem si vypocut Tvoje dalsie veci.

eraser_svk

Příspěvek od eraser_svk » 07 čer 2012 16:19

tomy45 - Rozumiem... ono to bude aj tým, že je to môj prvý pokus o 4/4 clubsong, tie žánrové pravidlá človek dostane do krvi až časom...

bassline - Prečo nie .) Až bude čas, exportnem ti to... Btw - poznámka o maďarskom prízvuku pobavila... slečna je z Oravy :lol:

dusanmsk - Ten voc je taká tá záležitosť pre úzku cieľovku, ktorá ho (zdá sa) pochopila... Pri otvorenom club-songu by som ho samozrejme riešil inak (v prvom rade tichšie a menej vtieravo .)

a vďaka všetkým za komenty !

Odpovědět