Eternal Peace

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Tommy Dee

Eternal Peace

Příspěvek od Tommy Dee » 20 črc 2012 15:19

Zdravím,
Veľmi by ma potešil Váš názor na túto vec. Produkovať sa snažím už pár rokov, no kvôli financiám mám dosť obmedzené možnosti :/

Za každú radu budem vďačný :)

soimmo_two

Re: Eternal Peace

Příspěvek od soimmo_two » 20 črc 2012 17:41

Poslechl jsem si to celé až úpně do konce a můžu říct, že jsem nezaznamenal ani jeden zajímavý okamžik. Ale můžu ti říct, že takhle znělo před X lety i to co jsem dělal já, takže ti držím palce a pokud tě to baví, tak pokračuj dál. Taky jsem si před lety myslel, že hlavní problém, proč to nezní dobře, jsou finance, ale není to pravda. Držím ti palce a talent určitě máš, tak pokračuj a uvidíš, že to bude čím dál tím zajímavější.
Jirka Štolfa

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 20 črc 2012 18:01

"Eternal peace" si představuju podstatně jinak :) . Poslechl jsem si to jenom kvůli tomu názvu ... Trošku obyčejné (laciné) zvuky, rytmy i postupy ... (zejména vzhledem k titulu)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 20 črc 2012 22:11

prijde mi to takovy, napada me slovo, profesorsky, ale nema to nic spolecnyho s dokonalosti. jen je to takovy uhlazeny, osklivy, pravitkovity.... ja nevim, jak to lip popsat. pritom tam neco je, co mi prijde sympaticky.. asi takovou velkou metaforou bych poradil - rozcuchej si tu uliznutou patku, sundej brejle, vyhul si svyho prvniho speka.. zkratka ochutnej trochu zivot.. neber si to ale prosimte nejak osobne - je to opravdu jen komentar k tomu co slysim z hudby, absolutne to nemusi sedet k tve osobnosti. a taky te nenavadim k nejakymu kaleni - taky ciste primer.

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 21 črc 2012 10:27

Biscuit popsal pocit,kterej z toho mám,docela přesně.
Jenom bych dodal,začni víc pracovat na samotném zvuku,vrstvit jednotlivé zvuky z více samplů,basu složit z více vrstev,prostě zkus se přiblížit ke zvuku "světových" tracků v tomhle žánru.Hodně tipů na produkci najdeš třeba tadyhttp://www.dubspot.com/ Kompozičně je to sice jednoduché,ale vždyť to jsou hromady dalších..i hodně úspěšných skladeb.

Odpovědět