Filmová hudba

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Mata Beats

Filmová hudba

Příspěvek od Mata Beats »

Zdravím všechny 🖐️
Zabývám se hudební tvorbou v Fl Studiu. Hlavní žánr je filmová muzika a hip hop. Díky za Vaše názory

Poklop

Re: Filmová hudba

Příspěvek od Poklop »

Obsahově vcelku pěkné. Přijde mi to mírně překompresovaný, ale možná jen pocit.

TrojakEW

Příspěvek od TrojakEW »

Tema zaujimava ale suhlasim s Poklopom. Prilis vela kompresie a mozno aj vdaka tomu to znie takmer bez dynamiky. Ak to nesposobil limiter/compressor tak potom to vyzera ze je vsetko hrane na tej istej urovni a to tomu dava taky umely nadych. Osobne mam trochu problem s tym jednoduchym paternom piana, ktore hraje skolo celych tych 6 minut dookola.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

snad jsi nohama na zemi a nepluješ na vlně těch komentů z yt. určitým způsobem úctyhodná sledovanost i počet reakcí, škoda jen, a to absolutně nechci nikoho urazit, že je to prostě reakce stáda :-( moc bych si přál, aby lidi obecně dokázali bejt soudní a kritičtí a uměli dávat užitečnou odezvu... omlouvám se, zaujalo mě to a nemohl jsem to nezmínit.

začnu od toho nejmíň podstatnýho. video je imho spíš na škodu. je imho silně bezobsažný, což mi vlastně zas tolik nevadí. víc mi vadí, jak je to pitomě poskládaný. o přechody, to je kapitola sama pro sebe (myslím transitions mezi "záběry"). to jsi stříhal sám? nebo jsi to celý někde vzal? nebo to generoval nějakej program? za mě fakt hrůza a navíc to ruší :-) sorry za upřímnost.

hudba o něco lepší :-) to co tady psali kluci přede mnou tam vnímám taky - je to plochý. a nemyslím si, že to je kompresorem, ale tím, že to prostě je naaranžovaný (netroufnu si říct nahraný) úplně bez dynamiky. celý je to taky takový dost statický. určitě by tomu prospělo, kdyby se rytmická část chovala víc živě. když se to nevyvíjí harmonicky, mělo by to bejt záživný prostě něčím jiným.
výběr jednotlivejch nástrojů a celková nálada mě docela baví a vnímám jí jako nejsvětlejší bod celýho počinu. zároveň si myslím, že když to opracuješ, může to bejt fajn hudba.

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Já jenom jednu poznámku k názvu. Tuším, že si chtěl říct "Angels Among Us"

Mata Beats

Díky moc za Vaše názory. Pořád je co zlepšovat a člověku to pomáhá jít dál a postupně se zdokonalovat 👍🖐️

Mata Beats

Před pár dny jsem vypustil do světa novinku. Budu rád za Vaše názory 👍🖐️

Mata Beats

Jirka Štolfa píše:
25 led 2020 10:41
Já jenom jednu poznámku k názvu. Tuším, že si chtěl říct "Angels Among Us"
Nechtěl 😁 není to myšleno mezi více lidmi jde jen o dva

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Tak to jo.

langys

Příspěvek od langys »

taky občas něco sesmolím..

biscuit

Příspěvek od biscuit »

pár subjektivních postřehů:
bicí by to chtělo trochu líp propracovat. ten neustále se opakující virblovej přechod mě po chvíli začal iritovat. je hrozně poznat, že to je loop. když už, tak dvě tři podobný smyčky a kombinovat, nebo přestříhat a vytvořit si varianty "manuálně".

statičnost ostatních prvků je taky trochu otravná - hlavně asi ten mužskej hlas. buď ho tam dát míň(krát), nebo nějak variovat, možná i obojí (místama třeba efektovat, rozhejbat ho prostě trochu).

celkově by to chtělo asi líp smíchat. je to takový málo propojený. nelíběj se mi ani úplně poměry.

jinak je to ale moc fajn a myslím, že má cenu to ještě trochu poladit ;-) video příjemný a koukatelný i na 4k monitoru :palec+:

vasek

Příspěvek od vasek »

Ten virbl je hroznej úplně vším :) pryč s ním!
Jinak 100% souhlas v ostatních bodech s biscuitem.

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 »

Ten nápad je moc hezkej. Nepoměr bicích s hudbou je patrný. Bicí bych dělal ručně aby to "vypadalo" živě. Od minuty a půl bych čekal nějakou změnu. Třeba to dát o kvartu výš a nějaké finále a nový nástroj. Nejde pořád opakovat donekonečna jeden motiv ač velmi příjemný. To umí jen Massive Attack :-)

Odpovědět