GrooveAgent - Magion

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
303

GrooveAgent - Magion

Příspěvek od 303 » 10 bře 2013 23:17

Ahoj...taková moje nová v?c na poslech

biscuit

Re: GrooveAgent - Magion

Příspěvek od biscuit » 10 bře 2013 23:52

tvoje veci me hodne bavej a tahle neni vyjimkou. tesim se, az si ji dam zejtra znovu na normalni hlasitost. ted jsem si ji tu pustil jen tak "septem" ;)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 11 bře 2013 00:35

ta pasaz 1-1:30 mi pripomina lilo multipas film .. ako cistili odpadky v tej lodi .. taka podobna hudbicka tam hra .. celkom fajn ..

aha toto konkretne ..

303

Příspěvek od 303 » 11 bře 2013 14:43

biscuit: díky moc , od takovýho barda jako si ty ,to potěší :-D...to je jasný jen si to ohul:-) aspon vylezou ty neduhy :-D

Pytkin:ten fim jsem neviděl ....ale super pecka, paradní regečko , sem rád že se aspon trochu libí

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 bře 2013 15:19

neblbni, ja nejsem zadnej bard.. ja jsem normalni posuk :-) hele a je to prima, libi se mi to i nahlas a ani mi nic nevadi.. mozna jen ze zacatku na moje meritka trosinku divocejsi stereo, ale zvykl jsem si ;)

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 11 bře 2013 15:22

Moc líbí.Dobře si to ke konci přetransformoval z dubu do triphopu...Myslím že tahle skladba by zasloužila profi master,dát tomu takovej ten lesk..

303

Příspěvek od 303 » 11 bře 2013 16:34

biscuit: pošuk je v pohodě:-D dyt co znamená bejt dneska normální ?...s tim sterem maš recht , to mam dycky naký divoký , ale sem ted ve fazi kdy to asi omoc lip už nevyladim , ale snažim se ted k tomu pristupovat trochu zodpovědnejc než drýv , dřiv bych tam nechal vic prasečin a bylo by mi to jedno (lenost) Jako žadný ambice s tim moc nemam , ale chci bejt tak nijak vnitřně spokojenej , že sem to neodflak...díky

Longsleeper: jo stim dubem a trip hopem si to vystih myslim dobre , mezi timadle žanrama osciluju dost i jako posluchač a asi se ted i snažim o něco podobnýho , ale tak nijak doufam že to ma nakej ksicht aspon:-) Poslední dobou se furt krmim první deskou Funki Porcini - Head Phone Sex a podobnýmy věcma z 90tek-zkouřený trip hopy s ruznejma priměsema prostě:-) to mam rád :-D...Ten master by byl určitě dobrej, ale nevim no estli ten mix je na to pripravenej(byly tam droný peaky), žadnej profi master sem nikdy neskoušel tak nevim :-)Každopadně dikes

delay

Příspěvek od delay » 14 bře 2013 10:25

Je to fajn, myslím že ti tenhle styl sedí, atmosféru to nepostrádá, co se týče zvuku, tak si mylsím, že by bylo nutný ještě trochu přidat na mixu, jak jsi sám sebektiticky poznamenal. Mě tam nic moc nevadí, je to na dobré cestě, ale ještě to není uplně ono, nicméně to není ani ta blátivá začátečnická koule, takže OK :)

303

Příspěvek od 303 » 14 bře 2013 15:13

Delay maš pravdu ,je to napůl cesty ,presně , taky to tak cejtim.Většinou to končí tak , že mi skladba peakuje už v mixu a stejne to nema tu dinamiku a hraje to potišejc než by melo...a když potlumim naky stopy tak to zas strati stavu uplně...nevim možný neumim moc s eqvalizerem taky a treba ve spojeni s nakou zasadní chybou nazačatku nebo nějakym špatnym výberem zvuku, to děla pak todle :-)Uvidíme no ...co prynese budoucnost.Rad bych to este posunul někam celkově ...ty rezervy tam cejtim.

Hanzi

Příspěvek od Hanzi » 15 bře 2013 09:56

Ahoj je to moc příjemný :) nedá mi to a v týhle souvislosti bych to chtěl přidat svůj starší projekt... v podstatě jsem se na něm před pár lety učil základní věci co s mixem... samozřejmě když si to dneska poslechnu tak ten zvuk je otřesnej :)
Mac Book pro 17", Lexicon Omega, KRK VXT 4, AKG K701, Logic 9, Ableton...

Hanzi

Příspěvek od Hanzi » 15 bře 2013 09:56

Jo a ještě ten odkaz že :) http://bandzone.cz/hanzisprojects
Mac Book pro 17", Lexicon Omega, KRK VXT 4, AKG K701, Logic 9, Ableton...

delay

Příspěvek od delay » 15 bře 2013 10:08

GA: Asi většina z nás dělá něco blbě, pořád si ale myslím, že je důležitější, že to slyšíš, ale nevíš, jak na to, nežli opačně. Samozřejmě to, že nevíš je nepříjemná překážka na cestě, ale všechno má jakejsi svůj řád...
Myslím, že je celkem důležitý se s hudbou někde chytit a pak případně nechat mix a samozřejmě master na někom dalším a sám být ryzí interpret - pakliže je určitý předpoklad, že tvoje hudba by mohla zasáhnout širší publikum. V určitou chvíli má smysl investovat a někdy to smysl nemá, ale pak mě ani neuráží zvuk jaký umícháš, mě většinou nahrávání všech partů trvá tak dlouho, že jsem z tý věci unavenej ještě před mixem a to je hodně špatně... nicméně to uděláš, protože tě to tlačí, že to musí ven, aby se dalo tvořit dál... Posunout se můžeš, ale jak a kam, co to bude stát, v čem je problém? HW, uši? :)

303

Příspěvek od 303 » 15 bře 2013 16:15

Hanzi : dík....ty tvý kousky sou fakt dobrý taky...tydle jazzový sypanice mam rad, to mi sedlo fakt pěkně ...ten zvuk jak rikaš... asi se to taky uplně nepovedlo, ale něco je vpohodě.. co nevadí..aspon zustane dobrá pisnička, hudebně je to hustý ....pridávam :-)

Delay :Chapu...vidim to tak nijak podobně. S tim mastrem nevim no...já sem spíš zastánce udělej si sám:-)- ale nadruhou stranu by to bylo prijemný prenechat ten zvuk nekomu kdo to umí .Dam tomu čas ....všechny tydle věcy sou michaný na sluchatkach , což se ted v nej. době doufam změní...bude novej kumbal snad s monytorama ,estli sousedi daj :-)Hw už konečně neni problem..dělam na mpcčku 1000, rolandu 909,mikrokorg,melodica a sem momentalně velice spokojenej, sem tam použiju este Reasona , ten mě naučil zaklady a v jistejch věcech na nej nedam dopustit :-)Dělat to celý sam je naročný to je jasný, poslouchat svojí skladbu treba po třístý už je dost na palici a neobjektivní , nemluvě i o unavě fizickej , hahah treba bolavý zada od Mpc - to je globalní nemoc :-)Každopadně dík za background a pohled na věc . :-)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 19 bře 2013 21:59

Toto uz ma tak nechyta, je to viac psychotropne, ale aj tak fajne spravene.

Odpovědět