HENRYX - Galaxie

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindrix

HENRYX - Galaxie

Příspěvek od Jindrix » 16 bře 2009 21:58

Ahoj všem "e-zoňákům".
Posílám malý pokus o track ve "vesmírném" duchu.
Za tu umělou kytaru mě prosím nekamenujte...
Ale klidně pište prosím názory ke všemu a jak je libo.

Galaxie (.mp3, 6.95 MB, 4:48 min.)

Předem díky za případné názory ;)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 16 bře 2009 23:26

Je to fajn, me se to hudebne libi. Vybavi se mi hned nejake osmdesatkove scifi filmy.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 16 bře 2009 23:44

Amorph: Díky ;)

Borat

Příspěvek od Borat » 20 bře 2009 22:45

jindrix> moc nepovedlo se ti, to ne moc atmosfera vesmiru, efekty jen a to nic moc. ja moc rad muziku o vesmiru, tobe ale se ne moc povedla.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 22 bře 2009 12:26

Borat: Hmm, vypadá to, že jsi měl pravdu; zřejmě se to opravdu nepovedlo, i když Ty jsi to alespoň napsal.

Ostatní: Nikdo už se nevyjádří? :(
I když vlastně - mlčení a ignorace mohou také být jistým ukazatelem (ne)kvality...
A tak jste mě nevědomky utvrdili v tom, co si už nějakou dobu myslím - že je na čase, abych se začal věnovat něčemu jinému, co mi jde lépe než skládání nic neříkající muziky, kterou stejně nikdo neposlouchá.
Díky.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 22 bře 2009 12:34

Tedy, ja mam z toho rozporuplne dojmy. Na jednu stranu vidim posun v tvem zvuku smerem k modernim experimentum, ale na tu druhou se mi zda tu byti znacny odklon od melodicnosti a jasnosti tvych predeslych veci.
Melancholii z te melodie citim, akorat je tam takova moc osamela a dominuje to pozadi, co hraje. Ta melodie jinak se mi zda takova roztahana a clovek nevi, co je hlavni cast a co si zapamatovat, spis mi to trochu evokuje symfonickou formu, ale bez jasnych pasazi.

Ja si myslim, ze tohle je pro tebe dobra cesta, ze bys mel pokracovat ve zdokonalovani veci v tomto stylu, akorat priste udelat lepsi mix a aranz. Me se zda, ze by to mohlo byt skvele, ale asi by se to cele muselo prearanzovat, nektere veci vymenit, udelat novy mix a pak by to bylo fakt dobre.
Jak vis, minutovemu intru u kazde tve skladby nefandim, takze to me fakt nezajima a nemam takova intra rad, sam se jim snazim vyhybat, ac to kompozicne vzdy nejde, uvod je zkratka treba.

Celek je takova melancholicka vec, ktera mi moc nazev, ktery jsi pro to zvolil neevokuje, coz je skoda. Pro vesmirne zalezitosti si predstavuji vice vesmirnou instrumentaci, cehoz lze dosahnout ruzne. Bohuzel si myslim, ze ty nastroje nejsou zvoleny spravne a spis to pripomina nejakou rockovou baladu, ac ja se v techto hudebnich formach nevyznam, ty vis sam dobre, jakou formu jsi zvolil a proc.

Nemyslim si, ze je to vylozene spatne, jen mi to prijde jako mezikrok. Me se totiz uz zvukove nezda oldschool, jak ti mnozi vycitaji a klidne bych v tomto systemu tvorby pokracoval, jen to chce dopilovat, to az cas to ukaze. Tys dodelal jednu etapu, to album a tohle mi prijde jako nastin noveho smeru, ktery ty sam asi chces nasledovat, chces se vymanit ze skatulky oldschool. Tento track mi prijde jako dobre vykroceni tim smerem, jen tak dal.

A ani nemysli na ukonceni tvych hudebnich snah. Me tvoje hudba zajima, ale chapu, ze jeden clovek ti asi nestaci. Presto, ja tvou hudbu mam rad, tak pokracuj a napis mi zase nekdy nejakou dlouhou zpravu treba i s dotazy, rad si s tebou pisu. Kdybys skoncil, tak nevim, o cem bysme si psali, tak to nedelej a furt o tom nepremyslej, ze skoncis, to je blbost. Dokud to bavi tebe a mas vybaveni, tak to delej.

Jo a promin mi pozdni vyjadreni, mel jsem ted pracovni povinnosti.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 22 bře 2009 12:57

Jindy2: Díky moc za obsáhlý komentář.
Hodně pravdivého jsi toho vystihl, toho si vážím.
Přesto mám na celou věc jiný názor a sice ten, že mi muzika skutečně nejde. Úplně se na ni vykašlat nechci, ale dám si změnu a neurčitou pauzu. A není to JEN kvůli tomuto tracku.
No, více máš v PM.
Díky za koment!

Odpovědět