HENRYX - Nové naděje

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindrix

HENRYX - Nové naděje

Příspěvek od Jindrix » 01 lis 2008 12:19

Zdravím všechny na eZone.
Tohle byla moje úplně první skladba na DAW, kterou jsem jen teď (asi po dvou letech) zvukově i nástrojově přemíchal a posílám k poslechu:

Nové naděje (.mp3, 3:24 min., 5.11 MB)

Kdo chcete komentovat, do toho - budu jen rád ;)
(A už s těmi "šuplíkovkami" opravdu přestanu, slibuji :) )

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 01 lis 2008 13:29

Tak jsi to nakonec vydal :) No, mě se to celkem pořád líbí, akorát se mi zdá, že zvukově je to pořád takové "gumové". Jde asi o to, že se mi přijde ten kopák příliš mohutný, s přílišným dozvukem. To je možná problém, nevím.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 03 lis 2008 20:33

Jindy2: Ano, nakonec jsem to vydal.
Někomu se to dokonce hudebně líbilo i v té předchozí podobě, ještě před přezvučením, i když v té podobě jsem to tady nevydával.
(Kdybych vydal, asi bych tady hodně lidem zkazil chuť, protože by se z toho asi po... Domyslí si každý sám.)
Jak vidno ale, tady k této skladbě asi nikdo nemá co říci, možná je pro to škoda slov... Co se dá dělat.
Přesto to bylo několika lidmi (ale ne tady na eZone) označeno stylově SKORO jako "J.......a", ale tím toho umělce urazili...
Nechci nikoho kopírovat, ani napodobovat a pokud to tak vyzní, je to podobnost náhodná a pokud už to zřídkakdy dělám (ale už dělat nebudu), tak to napíšu (viz mé předchozí věci jako "Bugatti Remake" nebo můj první, neslavný "Popcorn Remix").

No a že Ti to připadá "gumové" - možná to asi opravdu bude tím kopákem, ale zkusil jsem jich asi pět, tenhle mi tam "sednul" asi nejlépe. Elektronický kopák není mojí silnou stránkou a asi hned tak nebude.
Ale díky za reakci.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 03 lis 2008 20:44

Asi už to nikoho zajímat nebude (když to nezajímalo do této chvíle), ale přesto - kdo budete ještě chtít, je tady masterovaná verze stejné skladby:

Nové naděje MASTER (.mp3, 3:24 min., 5.17 MB)

(Tu původní, dva roky starou verzi zveřejním opravdu jen na zvláštní přání, ale nedoporučuji chtít to ;) )

Odpovědět