Jindrix - skladba Vzpomínky

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindrix

Jindrix - skladba Vzpomínky

Příspěvek od Jindrix » 29 čer 2007 19:56

Zdravím všechny a prosím o názory k mé vlastní skladbě.
Spíše bych uvítal názory na kompozici a námět, o zvuku to zřejmě asi nebude - skladba je poskytnuta tak, jak "vylezla" z mixpultu, ještě natočena na HDR rekordér, bez masteringu.
A také u mě tenkrát ještě nebyla žádná VSTčka; všechno natočeno s HW synthy.
Navíc tam jsou slyšet nějaké ruchy a drop-outy, které ve finální verzi určitě nebudou.

Chystám se ji přetočit digitálně s hutnější basou apod...

Ale je to v podstatě moje první skladba, mnou vymyšlená a realizovaná v mém domácím studijku (v tu dobu novém) už koncem loňského roku, jen teď jsem se rozhodl se o ni s Vámi podělit...
Od té doby vzniklo více skladeb, ale o tom možná až příště.

Předem díky všem a tady je skladba (MP3, délka 4:10, 5.96 MB):
http://www.henryx.cz/vzpominky.mp3

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 čer 2007 21:24

Zajimavej kopak... jinak to ma teda fakt sveraznej zvuk, skoro se mi to snad az libi :) Ale k "profi standardu" ma podle me hodne daleko. Ta atmosfera mi pripomnela amigacky moduly, ze tys na nich vyrostl tak jako ja?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 29 čer 2007 21:34

Cyril: Díky!
Oldschool znění mých skladeb u mě asi není nic překvapujícího, viď? :)
Slyšel jsi jich více, tak asi víš.
Amigami jsem si také prošel, to máš pravdu, ale tohle na Amize tvořeno nebylo (sorry), i když to tak možná zní.

A jak jsem psal - zvuk k hodnocení předhozen nebyl, spíše motiv.
Když jsem tohle tvořil, neměl jsem žádné reprobedny (bedýnky z věže za monitory nepočítám), bylo to do sluchátek a navíc jsem s vlastní tvorbou začínal.
Pokud se Ti i při takových podmínkách zdá ten kopák zajímavý, tak to je asi poprvé, co Tě zvuk mého kopáku zaujal pozitivně :)

Ale i tak moc díky za názor!

Vey

Příspěvek od Vey » 30 čer 2007 12:04

Melodicky to neni nejhorsi .. na 0:32 mi prvni 3 akordy pripomnely hit od Howarda Jonese "What is Love".

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 30 čer 2007 12:28

Vey píše:Melodicky to neni nejhorsi .. na 0:32 mi prvni 3 akordy pripomnely hit od Howarda Jonese "What is Love".
Díky za názor!
Podobnost s H.J. je čistě náhodná.

Odpovědět