Johavova kalhota - nove songy

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
bassg

Johavova kalhota - nove songy

Příspěvek od bassg » 19 bře 2015 10:50

Zdravim, hodil jsem na SoundCloud nejake nove mixy (Bukeol, Elektroid a Hydra uz tu byly pred lety, konecne jsme to nove smichali - pote, co odesel nezalohovany harddisk, se to cele poradne protahlo :( ), pridali jsme jeste Californii a On.

Kvalita zpracovani nic extra, ale budu vdecny za jakekoli pripominky, predem dik! :)

Vse je v setu Nemrznouci smes na SoundCloudu, jestli nekdo bude mit chut poslechnout nebo stahnout:
edit:
jeste prime linky na ostatni tracky
Naposledy upravil(a) bassg dne 19 bře 2015 15:12, celkem upraveno 1 x.

vasek

Re: Johavova kalhota - nove songy

Příspěvek od vasek » 19 bře 2015 13:18

Mně je ta vaše tvorba celkem sympatická. Zvuk je tak nějak lo-fi, což by ani nevadilo, ale podle mě by tahle muzika měla víc dunět. Mám na mysli takovej ten valivej bas, kterej se v amatérských podmínkách dost blbě dělá :-) Poslouchám to v práci na Portách, tzn. měla by mi z basů upadnout hlava, ale basovou linku sotva cítím.

bassline

Příspěvek od bassline » 19 bře 2015 15:05

Fajn !

Zaujimava, podarena a originalna fuzia viacerych stylov.

Najviac ma to ale zaujalo od 2/3 tracku (cas od 2:05):

Vokal v tejto casti vybudi celkom specificku atmosferu - zaujimavo je zefektovany a tie bizardne slova a vety sa mi v tom pacia, napr.: "elektrooj potrebuje temelin" :D Niekedy od 3:05 sa tam pekne odkryje ten mohutny basovy synth, song zacne viac naberat na energii a potom to este viac nakopne ta gitara od 3:34. Solo od 4:27 je vyborne, stavnate :). Zakoncenie skladby je tiez fajn. Ak by nieco podobne hralo v klube, bol by som hudobne asi celkom uspokojeny a cukalo by ma to premiestnit sa na parket :)

Inak taka zaujimavost - v 4:00 mi to charakterovo znie ako keby boli skombinovane prvky dvoch rozdielnych songov [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gd8pk9crPMY#t=48s[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TOToyUC3oCY#t=946s[/youtube]

Tym nemam na mysli ze by ste svoj song robili podla toho, to je samozrejme absurdnost :lol: (pre niekoho kto by nepochopil ako to myslim)
Len mi pride zaujimave ze to nahodne takto vyslo ze uplne ina skladba od niekoho mi pripomina dva rozdielne songy skombinovane dokopy :)

rastis

Příspěvek od rastis » 19 bře 2015 15:14

mne sa to paci, hudba je fajn, aj ked vsetko som uz pocul aj niekde inde. pocuval som na LCD monitore, takze k celkovemu zvuku neviem povedat nic, ale co sa tyka nastrojov a zvukov v skladbe, prislo mi to dobre a vkusne skombinovane.

bassg

Příspěvek od bassg » 19 bře 2015 15:21

@vasek - s tema basama ja porad nevim, nekde mi to leze moc, jinde zas malo - je pravda, ze jsem michacce moc nedal, ale ani nevim, jestli jsem schopnej to udelat lip - rozhodne se nevzdavam, priste to snad bude lepsi :)

@bassline - super, diky za vycerpavajici info! :palec+:

pridal jsem i prime linky na ostatni tracky v prvnim postu... ;)

bassg

Příspěvek od bassg » 19 bře 2015 16:19

@rastis - jo jo, to je fakt - nas kytarista rika, ze stejne delame jeden song, kterej uz vsichni nekdy slyseli :D neni to o nejakem cilenem vykradani, jen delame to, co mame radi, zas se snazit o originalitu za kazdou cenu se nam nechce...kazdopadne dik za komentar!

peeetras

Příspěvek od peeetras » 19 bře 2015 23:59

Vnímám to jako progresivní hudbu s předpokladem pro masovější oblibu posluchačů.Nahrávky mají ,ale jakoby rýmu(zahlušenost).Vypilovat nastavení před exportem a je to good.
362

xdudy

Příspěvek od xdudy » 20 bře 2015 10:30

pro mne maj ty vaše věci podmanivou atmosféru, určitě by si to zasloužilo zapracovat na zvuku - trochu to "načančat"
určitě zpěvy by chtěly víc nafouknout - někde uplně slyším zdvojený pasáže, víc transientů.
až uděláte desku tak si jí koupím - je to prostě moje gusto :-)

bassg

Příspěvek od bassg » 22 bře 2015 18:11

@peeetras, xdudy - diky moc, snad se vse jednou podari udelat podle nasich predstav, s mixama je zatim trochu problem (v podstate jsme zatim nic "studiove" nenahravali, takze zakladni material je dost lofi - takova klasicka garazova prace), ale casem to snad nejak vypilujeme :)

Odpovědět