Katie - No More ( MSK Summer Mix )

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dusanmsk

Katie - No More ( MSK Summer Mix )

Příspěvek od dusanmsk » 10 říj 2013 20:48

Onehda sa tu objavila skladba novej nadejnej spevacky Katie ( post329197.html?hilit=katie#p329197 ), ktora mi tak nejak vliezla pod kozu. No a slovo dalo slovo a tu je moj remix. Poprosim kritiku zvuku a tak celkovo, nemam to na com poriadne zmiesat, takze mozno tam bude nieco rezat usi ...

Diky

longsleeper

Re: Katie - No More ( MSK Summer Mix )

Příspěvek od longsleeper » 11 říj 2013 00:05

Já v tomhle moc nejedu, ale kompozičně myslím uplně konkurence-schopny věcem co jedou na české Evropě 2 apod. V tomhle bez výhrad. Ale zvuk...sorry...nic moc, jakobys na eq ořezal nízký středy a naopak vykotlil ty vyšší. Je to nevyvážený, otevřená hajtka a podobný frekvence hrozně řežou. Přijde mi jako bys to míchal na genius 5+1 :twisted: ... no ale sám si psal že si neměl nic pořádnýho

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 11 říj 2013 18:32

Miesal som to na bayer 770, alesis m1 520 a doladoval v aute. Mixu som venoval nasobne viac casu voci ostatnym mojim trackom a podla ocakavania - cim viac mixujem tym viac to dojebavam. Trpim asi akousi mixaznou hluchotou alebo co... neviem, co s tym, bude to proste hlboko a mozno aj nenavratne zakorenene a problematicky riesitelne :-)

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 12 říj 2013 19:54

Aha..tak to si měl myslím dobrej poslech ....a porovnával jsi při míchání s nějakým "světovým" trackem ? Mně tohle dost pomáhá zůstat tak nějak "v lajně" . Ale sám se teprve prokousávám základama míchání.. tak mně ber s rezervou :)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 12 říj 2013 22:06

dusanmsk : ked odpovies budes mat presne tolko prispevkov ako longsleeper :wink: tj 414 , tolko aktualny stav
no a ta muzička s Katie ..nevim ... klikol som si jej odkaz a bolo to také nemastné ale celkom chutne slané. Myslel som že ked si nou očareny tak využiješ jej hlasovy potencial a spraviš niečo fajn. Ale to to ... :roll: nemastneé neslané , ..počuvat sa to dá pomimo inej činnosti. A okrem toho sa pridavam k tomu že zvuk je trochu mimo , basy su schovane a trčí to v hornych frekvenciach.

Odpovědět