Kato Kahra vs. Amorphine - Dark And Sweet remix

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Amorph
Moderátor

Kato Kahra vs. Amorphine - Dark And Sweet remix

Příspěvek od Amorph » 16 čer 2010 12:07

Tak taky prispeju svoji troskou do mlyna. Timto dekuju Tomasovi, ze mi dal moznost zremixovat neco z jeho povedeneho alba. Kdyz jsem se rozhodoval, ktery track zkusim predelat, tak me zaujalo, ze vokal Ivy ve skladbe Dreamin by mi sedel spis do skladby Dark And Sweet. No a tady je vysledek.

Vuid

Re: Kato Kahra vs. Amorphine - Dark And Sweet remix

Příspěvek od Vuid » 16 čer 2010 12:29

Tak to je paradni remix! Me se to moooc libi, jsem zvedav co na to ostatni, podle me naprosto skvely, nemam co bych dodal.

matucha

Příspěvek od matucha » 16 čer 2010 13:35

Neni smichany zejo? Bici sou trochu moc placaty na me. Kdyz se tam prida ten druhej kopak, tak je to lepsi, ale stejne mi vadi, ze ten snare je jak pod 20dB redukce L1. Bych mu asi podlozil tu jeho hlavni dobu necim co ma dynamiku a vic uderi (aspon na spodku). Ty perkuse sou mozna moc vostry (a moc nahlas?) a hlavni uder virblu by moh byt i o kousek agresivnejsi.

Hudebne se me to nijak nedotyka, ale ta faze, kde se to vsechno sejde s tim francouzkym hlasem ma neco do sebe, ale musim zapomenout na to, ze je to na me moc 80kovy.

Poradne vymichat! ;-)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 16 čer 2010 13:48

matucha: Hm, rek bych, ze je to spis hotovy. Nenasel jsem na to bohuzel moc casu, takze jsem vetsinu zdroju nemenil. Ten zaklad bicich je proste nejaka smycka uz nejakym zpusobem procesovana. Plochej snare mi nijak nevadil, libilo se mi, ze je tady spis nahrazenej clapem. Asi vec vkusu. I kdyz pravada, je to dost natalceny, mozna kdybych par db sundal, tak to trochu ozije. Nejak mi prislo, ze to docela funguje a Tomas s tim byl spokojenej, tak jsem to uzavrel. Je pravda, ze by se s tim dalo delat jeste spousta veci, ktery by tomu vtiskly nejakou vetsi osobitost. Nicmene pro tu osmdesatkovost jsem si to samozrejme vybral;) No uvidime, treba mi to neda a jeste to nekdy otevru...

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 16 čer 2010 14:24

Ty woe... Ty brdo... Wau...

Moc pecka!!!

Kurna... pri takychto skladbach, ked to pocujem, aranz, zvuk, tak si pripadam tak hodne malinky... klobuk dole Amorph, ja by som to v zivote, ak vobec v tomto tak spravil, tak by to bol zazrak. Uplne mi to sadlo do usi.. ako rit na serbel, zvukovo a stylovo... nemam slov. fakt parada.

matucha

Příspěvek od matucha » 16 čer 2010 16:44

Amorph píše:matucha: Hm, rek bych, ze je to spis hotovy. Nenasel jsem na to bohuzel moc casu, takze jsem vetsinu zdroju nemenil. Ten zaklad bicich je proste nejaka smycka uz nejakym zpusobem procesovana. Plochej snare mi nijak nevadil, libilo se mi, ze je tady spis nahrazenej clapem. Asi vec vkusu. I kdyz pravada, je to dost natalceny, mozna kdybych par db sundal, tak to trochu ozije. Nejak mi prislo, ze to docela funguje a Tomas s tim byl spokojenej, tak jsem to uzavrel. Je pravda, ze by se s tim dalo delat jeste spousta veci, ktery by tomu vtiskly nejakou vetsi osobitost. Nicmene pro tu osmdesatkovost jsem si to samozrejme vybral;) No uvidime, treba mi to neda a jeste to nekdy otevru...
Jasne me to jen pride skoda trochu nedokopnout, kdyz to nebylo na zadnej termin... kdyz tomu treba behem mesice das este tu a tam hodku, tak to dovyladis. Podle me to, ze to neni uplne koherentni "jeden stroj" tomu ubira hodne. Ale asi bych to mel poslouchat na pocitacovejch bednickach, na tech mi vzdycky pride, ze je vsechno krasne propojeny ;).

80kovost - jasny, ja sem jenom chtel neco rict i k hudbe, abych zas nebyl jenom za stourala do zvuku ;)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 16 čer 2010 19:28

Tak me napada, ze by bylo fajn kdyby Amorph zkusil neco z prvniho alba Kora, nebo cely album rovnou:)
Asi by z toho bylo me dalsi oblibene album.

Vey

Příspěvek od Vey » 16 čer 2010 20:05

OT:
Hehh, kdyz to ctu (matucha) :), tak si rikam, ze je dobre, ze nebyla prilezitost aby se tady nekdo vyjadril ke zvuku celyho alba .. To by asi nebylo prijemny pocteni :) S odstupem casu si rikam, ze byla skoda, ze jsme to nekomu nedali na michacku.
Ja mam peknej zvuk samozrejme rad, ale asi je pro me nejak podvedome druhotnej a zaroven nemam ty zkusenosti.

matucha

Příspěvek od matucha » 17 čer 2010 02:12

Tak na to je vzdycky taky 1000 nazoru (jak by to melo hrat) a vzdycky je fajn, kdyz veci hrajou osobite ;).

Ja se priznam, ze tu desku neznam, takze nemuzu prispet trochou "moudrosti" do mlyna.

A abych pokracoval v OT... je tomu uz nejakej cas co pozoruju jednu vec, ze pro (hlavne novou) kapelu/projekt je celkem prinosny si nechat smichat/doprodukovat desku u nekoho znamyho (vic nebo min nebo jenom v urcitejch kruzich), protoze na takovy lidi je vzdycky stejne nabalena urcita skupina kamaradu a znamejch, ktery sledujou tyhle vysledky... pomaha to pak dostat se k vic lidem. Ale samozrejme je na prvnim miste kvalita ty hudby jako takovy.

delay

Příspěvek od delay » 17 čer 2010 08:42

Mě to přijde fajn, zvukově mi v podstatě nic nevadí, celkem to tlačí a je to hodně vepředu, ale co bych přidal je ještě kytara do tý poslední třetiny skladby, na začátku mi tam ty humbucky celkem sedly a pak to celý "vyměkne", aspoň místama nějakej lick bych přidal, aby se to propojilo. Jinak fakt hezký.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 17 čer 2010 12:34

Souhlasim s matuchou, ty hlavni bici jsou dost divny a cely to shazujou, aspon bych je zhlasitil, kdyz uz nic jinyho. A to vselijaky tukani/cvakani po stranach je podle me moc nahlas. (nechci rejpat, ale snad jsme tu taky kvuli kritice zvuku, tak kritizuju) Jinak docela prijemna hudba... A obdivuju to, jak porad neco delas a hlavne to dotahujes do konce, to bych chtel taky umet.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 17 čer 2010 13:02

dik za reakce, no mozna na to casem jeste trochu sahnu, uvidime. Ale vcera jsem zrovna zacal svoji pracovnu predelavat na detskej pokoj, takze nevim kdy se k tomu zas dostanu:)

matucha

Příspěvek od matucha » 17 čer 2010 14:08

ajeee

Vuid

Příspěvek od Vuid » 17 čer 2010 17:05

Vey píše:OT:
Hehh, kdyz to ctu (matucha) :), tak si rikam, ze je dobre, ze nebyla prilezitost aby se tady nekdo vyjadril ke zvuku celyho alba .. To by asi nebylo prijemny pocteni :) S odstupem casu si rikam, ze byla skoda, ze jsme to nekomu nedali na michacku.
Ja mam peknej zvuk samozrejme rad, ale asi je pro me nejak podvedome druhotnej a zaroven nemam ty zkusenosti.
Tak to ja se rad vyjadrim (jako posluchac), album One Music mi prijde zvukove naprosto skvely, album Kora by si zaslouzilo lepsi zvuk, me se vic libi hudebne. Proto bych strasne rad slysel jeho remix, od autoru nebo od Amorpha:)
Obe dve alba jsou ale paradni i takhle jak jsou!

Odpovědět