KK-OM (Nove album)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Vey

Re: KK-OM (Nove album)

Příspěvek od Vey » 27 lis 2009 19:27

Vuid píše:Vey: I Hypnotix si udelali remix album, ktery nema chybu. Neboj se toho, a udelej ty songy znova, s lepsim zvukem, par zmenama, urcite nejsem sam koho by to zaujalo. Dreamin je v novy verzi jasne lepsi.
Kora je zatim nejlepsi co se tu objevilo (podle me), ted teda jeste One Music. A vydejte to:)
Delerium fakt neznas? Zvukem, stylem i koncepci (hostujici zpevaci/zpevacky), je to hodne podobny, ale jen jejich alba cca od roku 1994 (a novejsi).
S remixama uvidime ... asi bych byl radsi kdyby do nich vlozil energii nekdo jinej _) Co se vydani tyce, tak toto je neco jako vydani v nasem podani _))
Jinak diky za tip .. celkem zajimava muzika.

delay

Příspěvek od delay » 27 lis 2009 19:41

Je spíš hodně smutný, že to nechce vydat nikdo oficiálně, ale je asi zbytečný to tady probírat, pač to potkalo více lidí tady na fóru... Iniciativa k remixu rozhodně musí přijít zvenku, autor asi těžko bude chtít trávit další čas předěláváním svých skladeb, který sou navíc úplně nový... A tu zmínku o lepším zvuku nechápu vůbec - vždyť ten zvuk je prostě skvělej :)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 27 lis 2009 20:44

delay: Asi jsme se nepochopili, myslim remix starsiho alba Kora! Se zvukem to samy....ted je skvelej, predtim (na Kora) to trosku vazlo. Aspon to je muj nazor.

TheMachi

Příspěvek od TheMachi » 28 lis 2009 01:38

Perfektni hudba :) těším se na celé album ... trošku mi to připomíná jedno album co už dlouho poslouchám ,,Cell - Phonic Peace,,
podle ukázky soudím že se mi bude poslouchat přinejmenším stejně dobře ... ZVUK je Excelentní
přeji mnoho úspěchů

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2009 07:48

Vuid píše:delay: Asi jsme se nepochopili, myslim remix starsiho alba Kora! Se zvukem to samy....ted je skvelej, predtim (na Kora) to trosku vazlo. Aspon to je muj nazor.
OK :wink:

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 30 lis 2009 15:01

Fakt pekny, dik moc, vecer poslechnu poradne a dam vedet pripadny nazor. Jinak mi to ale zatim zni krasne ciste a zajimave, jen tak dal :)
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 30 lis 2009 18:26

super - drzim palce ...neco do placu na remix by nebylo spatne :-)
jinak kdo delal master - abych vedel ke komu ..... fakt super -vsechno citelne ......
Diky

delay

Příspěvek od delay » 30 lis 2009 20:38

synth_synth_synth_synth píše: jinak kdo delal master - abych vedel ke komu ..... fakt super -vsechno citelne ......
Diky
Tak nevim, jestli citelnost je veci masteru, mel jsem moznost slyset i mixy pred masterem a melo to peknej "oblek", master dodal potrebne naskrobeni a vyzehleni... :) Jméno si Vey prozradí sám, krom toho to máš v prvním příspěvku tuším...

synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 01 pro 2009 08:51

delay píše:
synth_synth_synth_synth píše: jinak kdo delal master - abych vedel ke komu ..... fakt super -vsechno citelne ......
Diky
Tak nevim, jestli citelnost je veci masteru, mel jsem moznost slyset i mixy pred masterem a melo to peknej "oblek", master dodal potrebne naskrobeni a vyzehleni... :) Jméno si Vey prozradí sám, krom toho to máš v prvním příspěvku tuším...
:) Díky - tak že to bude cesta do Praglu nebo e-mailem :)

Vey

Příspěvek od Vey » 01 pro 2009 09:11

Diky ...
synth: Do placu bych sem urcite rad neco dal ... mam v planu zacatkem pristiho roku, mozna driv. Uvidime jestli bude zajem _)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 03 pro 2009 16:04

Tak jsem poslechl a paradni, na dnesni dobu fakt neobvykly projekt. Diky moc za poskytnuti, radim mezi sve skutecne oblibene zalezitosti, cele to ma super atmosferu, vokaly, rytmiku a spad. Proste cool
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Džirka

Příspěvek od Džirka » 03 pro 2009 16:54

Poslechl jsem si ty samply. Zní to moc pěkně. Abych byl trochu kritický tak mi někde vadí velká přemíra hranatých elektronických zvuků.. některý kousky však zní naopak velice příjemně a přirozeně.. Zpěvy jsou velice citlivě udělané. Je to profesionální práce po všech stránkách. all the best!! btw Zpívá kdo?

Vey

Příspěvek od Vey » 04 led 2010 21:00

Diky za poslech _) Kazda odezva potesi ...
Džirka: Zpiva: Jitka Charvatova, Marketa Polakova, Iva Fruhlingova, Pavla Milcova, Sonia Aimy, Hideyo Blackmoon ... vice info najdes na katokahra.com.

Jelikoz me FB zklamal se svym zasilanim zprav o aktualizaci fanouskum, kterou ve finale malokdo zaregistruje ... pokud zrovna nesleduje novinky (je to bez jakehokoliv upozorneni), tak davam odkaz ke stazeni i sem.
http://www.katokahra.com/media/kk-om-ezone.rar

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 04 led 2010 21:19

diky, stahuju. Ten vyber deviti uz jsem poslech a je to fajn. V necem se i to libi vic nez Kora v necem min, ale kazdopadne to jeste poslechnu cely.

psk501

Příspěvek od psk501 » 05 led 2010 00:45

Diky:) Uz se tesim na poslech. Zrovna jsem koukal na svoje last.fm a KK mam porad na 10tem miste v Top Artists:D

Odpovědět