KMGTPEZY

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Hiddenplate

Re: KMGTPEZY

Příspěvek od Hiddenplate »

Zdar, tak stále se snažim zlepšit své dovednosti komplexně kolem celýho DAWu... od skladby songu až k produkci... zatím jsem na tom takhle...

Ve směs mi šlo o to vytvořit Free Guitar AMP sound... jenže se to vždycky zvrtne v nějakej další song... :) takže... tak :D
Už vlastně nevím jestli se ptát na názory, poněvadž s každým dalším projektem něco vzniká... tak se zde teda podělim o to co jsem získal z různých zdrojů inspirací...

Pod skladbou na soundcloudu je popis Signal Chain, Plugy, DAW atd.

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Docela dobrý nápady melodicky i harmonicky. Produkce a mix má rezervy, ale to asi víš. Kdyby se ti chtělo vyzkoušet můj free guitar amp, tak budu rád:) https://www.kvraudio.com/product/rockamp-by-linda-audio

Hiddenplate

@Amoprh: Downloadnul jsem tvůj AMP a jdu to zkusit... výsledek asi zase uploadnu na soundcloud jen tam připíšu název tvýho pluginu... ale už teď to zní docela solidně... zdá se mi, že ten tvůj amp má kovovější zvuk už v defaultním nastavení... a tak ho asi teda nechám prostě v defaultu... a schválně co z toho vyleze :)

Hiddenplate

@Amorph: Tak a je to... nahradil jsem Le456 za RockAmp a jen jsem udělal korekce EQ na 3000Hz a 6000Hz (-2.5db)... RockAmp je v defaultu... :)

Výsledek zde: Ten song je v private, potřeba kliknoout na odkaz. Je to kvůli tomu, abych tam neměl všechno tolikrát pak... :)
Naposledy upravil(a) Hiddenplate dne 15 črc 2020 14:36, celkem upraveno 2 x.

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

hehe, dobry:) Dik za vyzkouseni!

Hiddenplate

Zdar,

Sorry, ale song musim ze soundcloudu stahnout pryc... mam s tim jeste nejaky plany... tak snad se nebude nikdo zlobit...

Odpovědět