little weird orchestra - hunted

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
lwo

little weird orchestra - hunted

Příspěvek od lwo » 14 kvě 2010 18:08

Naposledy upravil(a) lwo dne 14 kvě 2010 18:16, celkem upraveno 1 x.
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

Cyril

Re: lwo

Příspěvek od Cyril » 14 kvě 2010 18:13

prosim hod do nazvu threadu (pomoci editovani prispevku, nebo to muzu udelat za tebe) i nazev pisnicky... at se v tom vyzname... ostatni to taky tak delaj: nazev interpreta - nazev dila

diky
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

lwo

Re: lwo

Příspěvek od lwo » 14 kvě 2010 18:15

Cyril píše:prosim hod do nazvu threadu (pomoci editovani prispevku, nebo to muzu udelat za tebe) i nazev pisnicky... at se v tom vyzname... ostatni to taky tak delaj: nazev interpreta - nazev dila

diky

promin, jsem asi nejak neprecetl pravidla, tak to napravim. dik za upozorneni, nerad bych tu delal bordel.
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

Cyril

Re: little weird orchestra - hunted

Příspěvek od Cyril » 14 kvě 2010 19:42

lwo: ja myslim, ze tu snad ani na tohle konkretne nejsou definovany pravidla, proto jsem te jen chtel poprosit... nejsi-li proti :) Prijde mi lepsi/prehlednejsi nazev tracku dat rovnou do nazvu threadu. Dik :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

lwo

Příspěvek od lwo » 15 kvě 2010 11:18

Cyril píše:lwo: ja myslim, ze tu snad ani na tohle konkretne nejsou definovany pravidla, proto jsem te jen chtel poprosit... nejsi-li proti :) Prijde mi lepsi/prehlednejsi nazev tracku dat rovnou do nazvu threadu. Dik :)

nejsem proti a naprosto souhlasim. poradek musi byt :wink:

matucha

Příspěvek od matucha » 15 kvě 2010 15:36

Prijemny veci delas. Co bych mel jako doporuceni by bylo zamereni se este na divnejsi zvuky (treba pro bici) a charakterovitejsi zvuk (mas uz svuj smer, ale este bych to prohloubil ;) ). No a este by bylo fajn, kdyby se to trochu vic vyvijelo, takhle to urcite dobre funguje jako ambient/plynouci skladba, ale kdybys tomu dal este vic deje, tak by to bylo o tridu lepsi ;).

Myslim, ze mas velkej potencial.

lwo

Příspěvek od lwo » 15 kvě 2010 15:55

matucha píše:Prijemny veci delas. Co bych mel jako doporuceni by bylo zamereni se este na divnejsi zvuky (treba pro bici) a charakterovitejsi zvuk (mas uz svuj smer, ale este bych to prohloubil ;) ). No a este by bylo fajn, kdyby se to trochu vic vyvijelo, takhle to urcite dobre funguje jako ambient/plynouci skladba, ale kdybys tomu dal este vic deje, tak by to bylo o tridu lepsi ;).

Dik za radu a myslim, ze jsi to odhadl, nejak se porad hledam, coz je asi poznat z tech tracku co tam mam. A nevim kdy se teda najdu, protoze je tezko si vybrat to "prave" a s bicimi to je problem. To me nejak nejmin bavi delat, takze to urcite zni odflakle.

A konkretne k te skladbe jsem si tam uz vsimnul par komentu, ktere si tam zadaji o vic, dokonce by to chteli i delsi. Ono me to strasne bavi nabalovat veci na sebe a ja nejak nevim, kdy to zastavit, protoze zas nechci, aby tam toho bylo az moc. V tomto pripade jsem to udelal ocividne brzo, i kdyz ta skladba ma 6 minut.

Dik moc za nazor.

matucha

Příspěvek od matucha » 15 kvě 2010 16:29

lwo píše:
matucha píše:Prijemny veci delas. Co bych mel jako doporuceni by bylo zamereni se este na divnejsi zvuky (treba pro bici) a charakterovitejsi zvuk (mas uz svuj smer, ale este bych to prohloubil ;) ). No a este by bylo fajn, kdyby se to trochu vic vyvijelo, takhle to urcite dobre funguje jako ambient/plynouci skladba, ale kdybys tomu dal este vic deje, tak by to bylo o tridu lepsi ;).

Dik za radu a myslim, ze jsi to odhadl, nejak se porad hledam, coz je asi poznat z tech tracku co tam mam. A nevim kdy se teda najdu, protoze je tezko si vybrat to "prave" a s bicimi to je problem. To me nejak nejmin bavi delat, takze to urcite zni odflakle.

A konkretne k te skladbe jsem si tam uz vsimnul par komentu, ktere si tam zadaji o vic, dokonce by to chteli i delsi. Ono me to strasne bavi nabalovat veci na sebe a ja nejak nevim, kdy to zastavit, protoze zas nechci, aby tam toho bylo az moc. V tomto pripade jsem to udelal ocividne brzo, i kdyz ta skladba ma 6 minut.

Dik moc za nazor.
Praveze bici nuda bejt nemusej... staci kdyz zacnes pouzivat hromady ruznejch zvuku a ty bici skladat uplne jinak, nez se to dela tradicne...

Jinak jsem ted spis zastancem kratsich a pestrejsich skladeb nez 7minutovejch zasmyckovanosti ;).

lwo

Příspěvek od lwo » 15 kvě 2010 18:25

matucha píše:
lwo píše:

Dik moc za nazor.
Praveze bici nuda bejt nemusej... staci kdyz zacnes pouzivat hromady ruznejch zvuku a ty bici skladat uplne jinak, nez se to dela tradicne...

Jinak jsem ted spis zastancem kratsich a pestrejsich skladeb nez 7minutovejch zasmyckovanosti ;).

No zkusim tomu povenovat vice casu tem bicim, spis najit zpusob jak na to a uvidime co z toho vzejde, jelikoz moje znalosti ohledne delani hudby na kompu jsou zatim velice omezene. Kazdopadne dik za tip. Mimochodem se divam ze jsi zacal byt aktivni na SC po dlouhe dobe a rozsiril jsi tam nasi ceskoslovenskou komunitu:)

demsky

Příspěvek od demsky » 18 kvě 2010 12:03

mne sa to tiez hudobne celkom paci, ale zvukovo to chce nejako dotiahnut, basa je moc gulata,
perkusie su nejake suche, skratka bez stavy a nemaju priestor, trocha sa to tam zlieva. a napriklad
tie zvuky na zaciatku kazdeho patternu by som dal pekne do stereo tremola ako to kedysi robieval
Juno Reactor :)
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

lwo

Příspěvek od lwo » 19 kvě 2010 23:36

demsky píše:mne sa to tiez hudobne celkom paci, ale zvukovo to chce nejako dotiahnut, basa je moc gulata,
perkusie su nejake suche, skratka bez stavy a nemaju priestor, trocha sa to tam zlieva. a napriklad
tie zvuky na zaciatku kazdeho patternu by som dal pekne do stereo tremola ako to kedysi robieval
Juno Reactor :)

Diky Demsky. Naprosto souhlasim, bohuzel nevim, co s tim, jelikoz co se tyce zvuku, jsem vcelku v prdeli a to nemluvim o hudebni terminologii jako stereo tremolo, atd:)

Ale s tim zvukem souhlasim, je to suche a chybi tomu nejaky zasah cloveka, ktery vi cim presne otocit.

Odpovědět