Lorrentz - zopár mojich demáčov

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Lahi

Lorrentz - zopár mojich demáčov

Příspěvek od Lahi » 29 bře 2011 00:01

sa nachádza tu

http://bandzone.cz/lorentz

je to viacmenej len tvorba, keď sa ,,nudím", väčšinou vzniknú za pár hodín.
veci čakajú na dokončenie a dorobenie (aj po nápadovej, aj po zvukovej stránke).
tak nech sa páči, môžete si vypočuť a samozrejme skritizovať objektívne aj subjektívne (a dúfam, že konštruktívne :) !)
budem sa modliť, aby som sa nemusel hanbou prepadnúť.. :roll:

Lahi

Re: Lorrentz - zopár mojich demáčov

Příspěvek od Lahi » 01 dub 2011 00:02

nikto nič? :roll:

delay

Příspěvek od delay » 01 dub 2011 10:16

Máš to i jinde nez na BZ, z nejaky ho duvodu mi v praci uz delsi dobu nefunguje prehravani ani download z BZ... a jinde nemam cas.

kyvaa

Příspěvek od kyvaa » 01 dub 2011 12:21

Mně se líbí Ola, to má melodickej motiv. Jinak tomu často chybí výraznej skladatelskej, nebo producentskej prvek, kterej by mně pomohl se zorientovat. Na rozjetí flame war je to málo slabota a zároveň žádná uchcávačka, je to slušnej demáč. Dělaj víc pauz a gradací, aby ty skladby byly dynamičtější, nekde to zbytečně furt dupe - trochu tomu vobčas povol kšandy :) ať se daří.

Lahi

Příspěvek od Lahi » 01 dub 2011 19:37

nie, ešte to inde nemám, ale časom dám, keď (ak) dorobím tieto hrubé kusy, tak určite.

ďakujem, sú to skôr prvotiny typu hrubý náčrt a na detailoch a zvuku ešte budem robiť (tie motívy, aj dynamika atd). zaujímalo ma, či to teda nie je úplný odpad:) s vybavením som na tom nie zrovna ružovo a primárne sa zaoberám dačím iným, tak je to skôr freetime aktivita.

jakubt

Příspěvek od jakubt » 10 dub 2011 23:32

In My Mind - chtělo by to vokál a vymyslet tomu nějakou strukturu, na začátku je to hodně dobře našlapané, ale jak to jede pořád stejně, tak se ta našlapanost ztrácí a nic tam místo ní už není
D.o. - víc by mi tam seděly elektronické bicí, taky by to možná chtělo víc strukturovat, a s vokálem by to byla pecka.
Malice - ta je dobrá, tam nic nechybí a nepřebývá!
Ola - zvukově se mi líbí, ale celkově to nějak úplně nedrží pohromadě... ty melodie na konci mi tam vůbec nesedí, možná kdyby nebyly tak utopené, ale víc "lead"
Co se toho chybějícího zpěvu týče, tak tam úplně slyším vokál typu Front Line Assembly nebo Skinny Puppy, ale zase aby se z toho nestalo nějaké EBM klišé.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 11 dub 2011 10:01

no.. znie mi to presne tak ako si napisal.. "je to viacmenej len tvorba, keď sa ,,nudím", väčšinou vzniknú za pár hodín. veci čakajú na dokončenie a dorobenie (aj po nápadovej, aj po zvukovej stránke). " ... proste stake skice, z ktorych niektore si trufam povedat ze ani nezneju tak ze za nimi je niekolko hodin prace ale skorej niekolko minut (maximalne niekolko desiatok minut - napriklad "malice") ...

dam ti jednu radu.. nedavaj nedorobene a nedokoncene veci na net a necakaj potom odozvu od ludi.. radsej na tom popracuj, dokonci to, dorobm a namiesto 5 nedokoncenych veci daj na net 1 hotovu kompletnu dokoncenu za ktoru sa vies hrdo postavit.. ber to ako dobre mienenu radu... nejaky pottencial tam urcite je, le proste treba to dokoncit a doladit tie detaily (prave to dokoncenie a doladenie detailov je v skutovnosti najviac zlozita vec a pri nej sa najviac ukaze ci ma clovek talen alebo len tak zliepa 'na nahodu' do seba zvuky)

Lahi

Příspěvek od Lahi » 11 dub 2011 23:02

dík moc, preto som to sem aj nahodil, aby som dostal aj tie dobre mienené rady, pretože vidím, že na tomto fóre prispievajú ľudia, čo sa tomu rozumejú určite lepšie ako ja :) nechám si poradiť a posťahujem to a až keď príde ten správny čas (síce bohvie kedy to bude, ale raz bude), tak sa na to pozriem, dorobím čo treba atď.
a hej, je to tak, menovite malice bola rýchlovka. ostatné ani nie, keďže niektoré sú už skoro 2 či 3 roky staré, tak na môj vtedajší mladý vek bol osobne pre mňa úspech začať aj takto.
ešte raz, dík za rady.

Odpovědět