luphtrack a jeho tvorba (tancuj tancuj vykrucaj!)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Zamčeno
dendy
Vybavení

Re: luphtrack a jeho tvorba (5 + klip!!!!)

Příspěvek od dendy » 22 bře 2010 19:11

na taky ten divoky "whaaa aa aaaaaa a" zvuk by som tam strihlol obrazok havranov z Vtakov ... viac fotiek z ciernobielych hororov .. sup sup pomakaj na tom este :)

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 22 bře 2010 19:18

dendy píše:na taky ten divoky "whaaa aa aaaaaa a" zvuk by som tam strihlol obrazok havranov z Vtakov ... viac fotiek z ciernobielych hororov .. sup sup pomakaj na tom este :)
muzu ti poslat ten shell skript kterym je to tvoreny... pomakaj si na tom sam :roll:
Obrázek
live free or die!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 22 bře 2010 19:47

luphtrack píše: muzu ti poslat ten shell skript kterym je to tvoreny... pomakaj si na tom sam :roll:
tak to by som asi nevladal :-)) navyse tipujem ze to je linuxovy shell script takze ten by som nemal kde spustit :))

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 22 bře 2010 19:55

tak jinak. fotky a mp3 máš. klíďo, pokud ti to nedá spát, můžeš ten klip udělat podle sebe. džekýsek ho rád pustí...
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 27 bře 2010 18:19

lufťák má nový track:

http://luphtrack.borec.cz/asshole/turia.mp3

psycle, oatmeal
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 31 bře 2010 11:52

a další pecka do pranice
něco málo o zemi, kde mám své kořeny.
Obrázek
live free or die!

vasek

Příspěvek od vasek » 31 bře 2010 12:22

Tentokrát jsem si to už ani neposlechl.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 31 bře 2010 16:09

vasek píše:Tentokrát jsem si to už ani neposlechl.
neposlouchej, já tě k tomu nenutím. snažím se do těch skladem něco vpěchovat, je mi líto, že to není poznat.

teď zkoušim používat oatmeal, většinou upravuju presety, tak hluboko jsem klesl. a možná začnu používat reaper. a tak.
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Re: luphtrack a jeho tvorba (6)

Příspěvek od luphtrack » 08 dub 2010 12:29

až vám někdo hudebně slyšící (třeba džekýsek) udělá něco moc ošklivého, tak ho pevně svažte do kezelce a pusťte mu v lupině tohle:

http://luphtrack.borec.cz/dj.traktor/psycle/lite.mp3

dám čuníka v avataru, že do pár minut zešílí.
Obrázek
live free or die!

jackies

Příspěvek od jackies » 08 dub 2010 15:35

Zatím ještě něco slyším, to máš pravdu :wink: , ale nezešílím, ty jseš alespoň svůj. Jen ten "fór" s reverzní melodií mě už nepřekvapí.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 08 dub 2010 16:25

jsem rád, že na světě ještě jsou lidi jako ty. vážim si toho, že tu jsi a že se snažíš. jsi pro mě takovým světlým bodem v té tmě EZ. kéž by vás bylo víc. a je mi šuma fuk, jestli podle několika rozumbradů elektronické "hudbě" rozumíš nebo ne, evidentně jsi majitel uší a to je důležitější. a mimo to, přijde mi, že ani v hlavě nemáš smetí. a to se cení.
Obrázek
live free or die!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 08 dub 2010 22:16

vsimol som si zaujimavu vec s tvojimi trackami.. ked pustim ktorekolvek 2-3 sucasne tak nezaregistrujem ziadnu zmenu oproti tomu ked hra jeden.. myslim tak, ze by sa tym nejak zvysila neusporiadanost, disharmonia, proste nieco sa viac zacalo bit s niecim inym.. proste znie to stale ako jeden track... to je uplne zaujimavy az prevratny fakt, nejak sa ti dari robit tracky s tak vysokym stupnom entropie a ze sa zda ze uz pustenie dalsich cez seba uz tuto entropiu nezvysuje, alebo aspon nie tak aby to bolo beznym uchom rozoznatelne ...

ber to ako kompliment.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 09 dub 2010 13:30

dendy píše:vsimol som si zaujimavu vec s tvojimi trackami.. ked pustim ktorekolvek 2-3 sucasne tak nezaregistrujem ziadnu zmenu oproti tomu ked hra jeden.. myslim tak, ze by sa tym nejak zvysila neusporiadanost, disharmonia, proste nieco sa viac zacalo bit s niecim inym.. proste znie to stale ako jeden track... to je uplne zaujimavy az prevratny fakt, nejak sa ti dari robit tracky s tak vysokym stupnom entropie a ze sa zda ze uz pustenie dalsich cez seba uz tuto entropiu nezvysuje, alebo aspon nie tak aby to bolo beznym uchom rozoznatelne ...

ber to ako kompliment.
Milý Dendíku,

je to zřejmě způsobeno tím, že se jedná o vrchol koceptuálního umění - Knížák hadr. U každého tónu v mých reverzních melodíích tisíckrát rozmýšlím, který čudlík zmáčknout. S bubínky vyčórovanými z hydrogenu je to podobně - trvá neuvěřitelně dlouho, než vyberu ten správný a než ho tím nejlepším způsobem umístím do mřížky trackeru. je to celé velmi složitá a náročná alchymie, je to věda, je to kurva práce. každý muzikant mi jistě dá za pravdu, že vyplodit něco tak kvalitního jako například úspěšný singl "hrc prc tralala" není jen tak samo sebou, je to dřina a řehole.

pokud chceš být tak úspěšný jako já, luphtrack, musíš na sobě začít pracovat a sbírat hodně VST(i) pluginů a do nich hromadu presetů. jen tak budou tvé tracky způsobilé hraní přes sebe. věř, že vím, o čem mluvím. jsem na tohle hodně dobře velký odborník.

jo a ještě rada -- buď k hudbě bastlené na PC pokorný, buď skromný, nepovyšuj se. jiná cesta k úspěchu není.
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 12 dub 2010 13:31

bezvadná pecka, mlácení prázdné slámy, ale aspoň jsem sám sebou. třeba jednou vychcípáme
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 21 dub 2010 13:04

Obrázek
live free or die!

Zamčeno