lwo - it's time

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
lwo

lwo - it's time

Příspěvek od lwo » 16 zář 2011 23:28

Zdravim audiozone.

Tak vas zase po dlouhe dobe otravim dalsim vyplodem me hudebni fantazie. Omlouvam se za zvuk, ale snad nekdo oceni napad.

Dik za poslech

http://soundcloud.com/littleweirdorchestra/its-time
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

tomy45

Re: lwo - it's time

Příspěvek od tomy45 » 17 zář 2011 09:06

Mne sa to paci. Fajne sa ti tentokrat podarilo tie "pazvuky" zladit s melodiou, mierne ich zabija to, ze ich nepocut fajn, ked sa "zhusti" aranz, ale to je cisto technicka zalezitost. Dost sa toho deje v rovnakych frekvenciach, cize som mal problem rozoznat jednotlive zvuky - nastroje. Ma to fajn atmosku, len je to na mna dlhe troska, ale to je cisto tvoja vec ako tvorcu skladby :)

K vrcholu tvojej kariery (ak si v tom popise myslel mna) ti pomoct mozem :) V tejto skladbe je poznat, ze si sa viac venoval detailu.
Nechcem hovorit za Pytkina, ale to je meta, ktoru prekonas jedine tak, ze ho bud ozeres alebo nieco krasne uchu lahodiace do traku naspievas :)

Soimmo

Příspěvek od Soimmo » 18 zář 2011 08:56

Velmilíbí :mrgreen:

delay

Příspěvek od delay » 21 zář 2011 08:52

Mě to přijde taky fajn, ty místama rozladěný věci mi přijdou OK, sedí to k atmosféře. Mírně jsi ojebal bicí :), nevadí mi jednoduchost, ale osobně bych je možná něčím malinko zkreslil... No, to je jen prvotní myšlenka. Koukal jsem na SC na text, tak jsem se těšil na zpěv a ono nic... hodilo by se to.
Jinak fajn track!

lwo

Příspěvek od lwo » 21 zář 2011 18:50

Diky Lukas. Bohuzel nemuzu nic vic nez souhlasit. Nad bicima jsem moc casu nestravil:), ale to vlastne nedelam nikdy moc. A zpev by to chtelo, ale kde sehnat nekoho kdo zpiva? No a ten text je nejaka Indianska hlaska, ktera mi prirostla k srdci a podle ni vznikl track. Takze pokud si chce nekdo zkusit zabeekat, huraa do toho:)
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

Odpovědět