MagNeto - soraya

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
MagNeto

MagNeto - soraya

Příspěvek od MagNeto » 31 kvě 2006 16:12

Cyril

Příspěvek od Cyril » 31 kvě 2006 17:07

Skvely! Rozepis se o svym vybaveni a zpusobu prace, prosim... Moc se mi to libi, i kdyz d'n'b normalne moc nemusim, tohle je pecka!
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

delay

Příspěvek od delay » 01 čer 2006 08:31

Pro mě by to bylo dobrý KDYBY:
Místo toho hlavního synthu, kterej ve mě sice evokuje takovou tu věc na provaze, co s ní indiáni nebo australští abrudžinci točej nad hlavou, a která vydává parádní zvuky, tam bylo právě něco více podobného týhle věci a hlavně bych se snažil o naturalní zvuk. U těhle věcí, který jsou celý elektronický mě prostě vadí ta absence nějakýho reálnýho zvuku. Já jsem holt na tohle vysazenej. Ale jelikož znám pár hudebníků, kteří tohle fakt uměj namíchat (Will Calhoun, Doug Wimbish, Vinx - Jungle Funk a každej zvláš? ve svých projektech), tak mi tohle připadá moc studený, šedivý a neživý. Sorry za takovou kritiku, ale vždycky se najde nějakej blbec, kterej tomuhle stylu nerozumí, že? :-)
Takže víc natural...

Poshook

Příspěvek od Poshook » 01 čer 2006 08:57

dobry zvuk aj originalny pociatocny motiv, ktory bol velmi nadejny, ale tie arpeggia to stiahli na uroven priemerneho balastu, ktoreho je mrte.

urcite by som urobil druhu verziu, ktora by vychadzala z rovnakeho zaciatku a vyuzil harmoniu tych slakov a urobil to viac muzikalne. takto je to vazne odflaknute

asymetrix

Příspěvek od asymetrix » 01 čer 2006 09:10

Super, bomba, skvelé. Jediná vec, čo mi tam vadila (rovanko ako delayovi), je ten hlavný synth. Priznám sa, že mi evokoval niečo úplne iné... :oops: ehm, noo... :oops: nerád by som konkretizoval... :oops:
Takže s tým synthom by som sa určite ešte pohral. :)

ADDyS

Příspěvek od ADDyS » 01 čer 2006 15:11

no me prijdou ty synth zvuky uplne suche... jsou proste bez stavy...
jinak takovy podprumerny dnb

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 01 čer 2006 20:08

Jo souhlasim s tim, ze je to nadejne. Arpegia tam nedavej, ale hlavne ten ride, ten je uplne mimo. Moc trci. Je to docela dost realny zvuk (ale ne zas tak, jak by mel), a tady prave podle me patri spis chemictejsi. No a py pady v pozadi jsou jak kdosi rikal odflaknute. Nicmene je to nadejne a pokud to jeste doplnis o nejakou fishku bude to supr, takto je to prilis citelne az prazdne. Nicmene tesim se, jaz to trochu upgradnes

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 01 čer 2006 21:47

Caues.)moc dobry restekp,me se zas ten hlavni synth dost libi,ale dal bych tam vic nakejch breaku takhle je to jenom vypinani a zapinani jednotlivejch tracku, naky zvuky okolo naky filtrovani treba,nebo nakej cinel nekam obcas placnout...takhle je to takovy ze se tam v podstate nic nedeje,ale staci fakt jenom pridat par detailu...

Fractal

Příspěvek od Fractal » 02 čer 2006 15:49

jako de to... deto je za tri... beat fpoho, sice nic noveho, ale i zvuk nema nejhorsi
ty trancove vyhravky nebo chces li arpedza jsou ale udesne... z toho fakt bliju
to je ted nejaka nova moda vystavet track na loopu, base a dvou syntech?

Odpovědět