MarioS (Euphonia) - Rain of Black Wings

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
mario.severin

MarioS (Euphonia) - Rain of Black Wings

Příspěvek od mario.severin » 26 srp 2007 19:10

Tak jsem dokončil svůj první "track". Chtěl bych samozřejmě slyšet vaše názory ať už jsou jakékoliv :) . Dělám "muziku" teprve půl roku, takže prosím o shovívavost. Je to vyexportované přímo z Cubase, takže je to nejspíš dost syrové...

http://www.savefile.com/files/1004788

Equipment used:
Cubase SX3
Roland SH-201
SoftPlug Adventus
Z3ta+
Spectrasonics Atmosphere (ale jenom trochu)
samply bicích od Elektriho (díky ještě jednou)

Díky za názory...

P.S.: Trochu jsem se zapoměl a pak zjistil, že je to dlouhé, tak nepropadejte panice - možná to bude trochu nudné (7:57) :)

P.P.S.: Doufám, že se to bude líbit alespoň někomu, jinak všechno prodám a začnu chlastat... 8)

emptysound

Příspěvek od emptysound » 26 srp 2007 20:27

Marné to určitě není. Jako prní věc co bych zkusil je trochu poladit poměry hlasitostí některých nástrojů. Tam jde udělat určitě hodně. Potom bych kdyžtak na některé neukázněné zvuky použil EQ nebo v lepším případě to zkusil pořešit přímo v nastavení filtrů těch synťáků (mám namysli hlavně ten lead co začíná na 3:48).

No a ještě mě napadlo, že by celou skladbu mohla hezky oživit transpozice celého tématu o 2 půltóny nahoru a potom zase návrat zpátky, ale do toho radši moc kecat nebudu, bo fakt nevím co by z toho pak vylezlo.

Celkově se mi líbí atmosféra kterou to má.

es

mario.severin

Příspěvek od mario.severin » 27 srp 2007 13:11

es: Jasně, je to jenom hrubý nákres "nečeho" co chci dělat. Hlavně to chci zkrátit, protože je to na mě příliš dlouhé. Pak vypustím některé doplňkové melodie, které ani nejsou moc slyšet a přidám pár nových. Pak tam dám ještě pár efektů a filtrů (musím se přiznat, že tam není ani jeden audio efekt). Já jsem to vlastně navíc skládal s myšlenkou, že tam přibude ještě zpěv.

Pro úplnost dodám, že vlastně elektronickou muziku moc neposlouchám, spíš se pohybuju v naprosto jiných hudebních vodách. Takže to tak berte.

Díky

Odpovědět