mau5 - Ladder (Silentstressor RMX)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
BS

Re: mau5 - Ladder (Silentstressor RMX)

Příspěvek od BS » 14 říj 2010 10:37

na velkem zvuku by se to jeste umocnilo, ale ok uz mlcim :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 říj 2010 11:59

BS píše:
Fractal píše:BS: ano je pravda ze prvni odraz od basy je vlevo a je hlasitejsi nez ten druhy, ktery je v pravo, ale necitim to tak ze by to na tu stranu padalo, spis mi to prijde vice "stereo" :) navic basa okolo nejakych 140 Hz dolu začiná jít pomalu do mona ...a nektere castoopakujici se zvuky jsou zase panningem posunute doprava (napr. dozvuk na srotaku) at se to vyvazi
mne to prave prijde ke skode veci, protoze ty jednotlivy zvuky kterejma navzajem vyvazujes nemaji stejnou vahu, takze to doleva proste pada, a ten bass bych rozhodne zmonil mnohem vys nez 140Hz. celkove bych spodek vice zuzil, at to chytne vetsi drive. ;-]
mne to prijde okay - na cem poslouchas?

mam na prevodniku mono-izer, kde rychle kontroluju mono kompatibilitu. je to hooodne velkoryse stereo mix, ale fazovy prusvihy tam nejsou.

BS

Příspěvek od BS » 14 říj 2010 12:08

posloucham na sluchatkach,. podrobnejsi analyzu jsem na tom nedelal, takze beru to dle ucha. jsou tam i sekce, kde to, ze to pada nalevo neni tak slysitelny, ale vzdy kdyz tam jede to namotavaci basovy arpeggio, jako treba hned od zacatku a pak v dalsich sekcich napric trackem, tak to je dobre slyset, to mi nikdo nevymluvi. :] zkusim jeste poslechnout doma na bednach.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 říj 2010 15:40

BS píše:posloucham na sluchatkach,. podrobnejsi analyzu jsem na tom nedelal, takze beru to dle ucha. jsou tam i sekce, kde to, ze to pada nalevo neni tak slysitelny, ale vzdy kdyz tam jede to namotavaci basovy arpeggio, jako treba hned od zacatku a pak v dalsich sekcich napric trackem, tak to je dobre slyset, to mi nikdo nevymluvi. :] zkusim jeste poslechnout doma na bednach.
soudu ohledne stereoobrazu na zaklade poslechu na sluchatkach bych se spis stranil - nebleeduje to zleva doprava, zprava doleva.. a tak. :]

Odpovědět