Mind Warp - Acheron

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Mind Warp - Acheron

Příspěvek od Jindy2 » 28 říj 2008 21:04

Mind Warp - Acheron (5m:11s l 88 BPM)

Bonus tracks:
Mind Warp - Hey Mario (3m:46s)
Mind Warp - Another Odyssey (1m:00s)

dřív ty podzimní listy byly barevnější - proč se třeseš, ty sněhová kopo

když přišlo jaro a oslavy velikonoc - zelená louka, slunce svítí - ha ha

nic nenahradí - odpolední čtení

proč někdo nechává - u topení záclony?

obloha byla zatažená celé hodiny - není vidět ani odlesk hvězd...

HEMOGLOBIN

Příspěvek od HEMOGLOBIN » 28 říj 2008 21:39

Je to takova pekne poslouchatelna odereagovacka : )

Myslim ale, ze by se tam klidne jeste dala pouzit i nejaka sub basa (muj nazor)
HEMOGLOBIN / http://www.soundcloud.com/dnbhemoglobin
Equipment: TC Electronic StudioKonnekt 48 / E-MU Xboard 49 / Novation ZeRO SLMKII / Millenium HP 6 / ZeRO SLMKII / 2x Yamaha HS80M / Beyerdynamic DT990 / Pioneer HDJ-1000

vasek

Příspěvek od vasek » 29 říj 2008 08:30

Ta bicí smyčka se moc opakuje. Jinak zvukově pěkný. V obsahu jsem si nic nenašel, ale na druhou stranu mi tam nic výrazně nevadí.

delay

Příspěvek od delay » 29 říj 2008 08:51

Já se budu opakavoat, ale připadá mi, že tvý věci jsou hrozně něčím natlakovaný, prostě mi tam něco dynamicky nesedí, vždycky si připadám, že se to na mě valí a je mi to nepříjemné... Je to prostě nahlas.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 29 říj 2008 11:05

Acheron
Cybi mi tam basa, resp. nedokazi nejak zaradit, kam to patri - bici mi prijdou ciste elektronika, piano hodne zreverbovane, takze spis ambient, melodie relaxacni (?), synthy disco.... Proste mi prijde ze to je mix stylu, me osobne strasne rusi ta komprese - je to strasne nahlas a to tak, ze z toho vznika vlastne kraval, takze zanika myslenka (teda ciste muj nazor, myslim ze Brooklyn ma pekne dole napsano mene je vice....)

Hey Mario
To je jako track k nejake gamboy hre? No byt k tomu slova, mozna by to melo neco do sebe;) Zvukove plati to nahore, melodie me osobne taha za usi, ale asi to bude tim, ze nemam rad tuhle stupnici. Jinak nic me tam neurazi, nic me nenadchlo. Uvidime na dalsi poslech.

Another Odyssey
To me z tech 3 veci bavi nejvic. Komprese sem patri, slape to - oproti 2 predchozim to je ale moc kratke :)

Kazdopadne peknej mix stylu, mozna by stalo za to se zastavit a zkusit si najit tu svoji parketu - sam s tim mam taky problemy, lec clovek se holt musi krotit. Jen tak dal, ona se nakonec ta hitovka vylihne :)
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Odpovědět