Mind Warp - Across The Ocean

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 21 lis 2007 19:15

160 BPM, 03m:50s, 9202 KB (MP3 320 kbps), CD Master

Je to jiné a basy by tentokrát chybět neměly. Nejvíc mě dostává ten začátek, nemůžu se toho nabažit, nevim proč - a to snad nejsem narcis. Zbytek asi až tak slavný není, ale to nechám na vašem mínění.

holodroid

Příspěvek od holodroid » 21 lis 2007 22:25

tak sem to vyslechl...
mám rád u treků intra ale tohle je na mě mooc dlouhý hodně mě nakonec přkvapilo v co se to vyvynulo je to hodně osobitý chvílema to má pěknou atmosféru ....kam by si to zaškatulkoval já se v rovnejch beatech moc neorientuju (myslím žánrově).

Cyril

Příspěvek od Cyril » 21 lis 2007 22:59

Promin, ale tohle mi prijde jako tisickrat provareny vyprazdneny schema (hlavne demoscena byla lihen takovych veci) s divnym tenkym zvukem, neprekvapi to a skonci jak useknutej kus z nakyho setu. Nebejt nostalgie, ktery se uz asi nezbavim (tyhle veci jsem mel rad, kdyz jsem byl jeste aktivni scener), tak bych musel rict, ze je tenhle track fakt zklamani, des a hruza, ktera se vubec nemela dostat z tvyho harddisku. Umis to lip.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

fova

Příspěvek od fova » 22 lis 2007 00:04

Tech prvnich par tonu je zajimavych - slusny zvuk.
Pak ale do toho vpadnou ty nervozni bici, ktere maji podle me zbytecne rychly rytmus. No a v celem songu ti chybi nejaka tucna vypln - nejaka lead melodie s ujecenym syntakem.

micanek

Příspěvek od micanek » 24 lis 2007 05:58

2jindy2: uprimne receno jsem nikdy nemel v umyslu hodnotit tve "skladby", ale musim ti vyseknout poklonu za jednu vec... opravdu me bavi tva "skromnost" :) hlasky typu"nemůžu se toho nabažit - snad nejsem narcis...":) vzdy si vzpomenu na jaru cimrmana a jeho "kdo by nas mel pochvalit, kdyz se neumime pochvalit sami"...

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 24 lis 2007 09:50

Na mě osobně to působí dojmem dvou verzí stejného motivu, spojených do jednoho tracku.
Začátek se mi líbí - zajímavý, až tajuplný... Od asi 0:23 to začnou kazit ty opravdu zbytečně rychlé bicí a jak po mezihře, asi na 1:35 nastupuje ta rychlá část, tak to už prostě není ono a ta rychlá část se k tomu jinak docela zajímavému začátku a nástinu motivu vážně nehodí - navíc je (tak, jak je) opravdu jaksi prázdná a nic neříkající - opět jen můj názor.
Možná jsi to měl nechat v duchu té první části, tedy celé pomalejší a hlavně to rozvinout a i přidat nějakou nosnou melodii.
Konec je také jaksi "ustřižený" až utržený a ani ten fade-out to nijak nezmění, ale to už patří k té rychlejší části, která mě opravdu nenadchla.
Jinak se mi ale líbí některé použité zvuky (hlavně na začátku) i zvuk jako takový, proti tomu nic.

Odpovědět