Mind Warp - Dream Warriors

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 04 čer 2008 20:41

demo poprock, bude do toho na 99% i zpěv pozdějc...to piano je na objedávku...

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 09 čer 2008 20:04

Jindy2: nechci Tě naštvat, ale můj názor je následující:
Těžko hodnotit. Název může být trochu zavádějící a jako samostatná skladba mi to přijde nedostatečné. K něčemu jako podklad snad...
Ty "rozmary" pianových vyhrávek sice nezní špatně, ale připadají mi trochu jednoduché.
Vůbec mi celá skladba připadne jako kompozičně a i trochu zvukově nekonzistentní, "rozsypaná"... Hlavně ale kompozičně.
Zpěv si ke stávající verzi dost dobře nedokážu představit.
Zvuky jsou sice čisté, ale dosti mi tam vadí ty přílišně výrazné, až "trčící" bicí (vyjma kopáku).
Rovněž tam postrádám hutný bass, pojící se s bicími...
Celkový zvuk je také podle mě čistý, ale opravdu mi tam vadí ta "klackovitá", vyčnívající perkuse.
A soudě dle Tvého komentáře "Demo" i dle konce ("neustřiženého" - s moc dlouhým, hluchým místem na konci) se domnívám, že to ještě zdaleka není hotové, nebo se pletu?
Sorry za názor. Už tady byly podstatně lepší kousky od Tebe ;)

P.S.: Neznám a neslyšel jsem muziku ani k jednomu subjektu s názvem "Dream Warriors" (film, hra), pokud existuje - existuje-li a má-li to být její úprava, tak se omlouvám, ale originální verzi neznám.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 09 čer 2008 23:20

No na me desne surovy zvuk, ale pokud je to pracovni verze, tak se to urcite soupne.

Nejak mi tam nesedi prechody mezi mezi hlavnim motivem a zbytkem, lec posledni dobou mam v mixu podobny problem, takze pouze poznamka.

Piano samo o sobe by asi nebylo spatne, ale s tema smyccema, no to je fakt fuj - stejna melodie smycce a klavir, to je pro amatery :)

Sem zvedavy na finalni verzi.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 čer 2008 09:48

Jindrix: díky za koment, asi jsem to vydal předčasně...já stejně něco podobného musím udělat, kamarád chce "emotivní pomalý pianový song", tak nevim, budu to muset dál řešit...

upman: no smyčce pokud vím tam hrají jenom na pozadí jako plochy a kopírují jenom tři noty z melodie u toho refrénu, ale to kopíruje i bass, takový ten propad dolů, přičemž noty na piánu zůstávají stejné...to je právě pasáž, která mi moc nesedí a ty přechody taky ne...jak jsem psal Jindrixovi, stejně to budu muset ještě zkoušet, já si to nevymyslel, od akustiky na PC jsem si chtěl dát oraz a dělat moje elektro, ale zase mám šanci konečně mít skladbu s vokálem...

a co bys doporučoval udělat s tím piánem, aby nemělo surový zvuk? nebo to jsi myslel jiné nástroje?

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 10 čer 2008 11:32

No piano mi prijde takove moc rvave, az moc popove - pokud tam ma jit vokal a piano je lead, tak se to bude tlouct. Prijde mi hlavne, ze je hrane s agresi, proste moc tvrde.

Ja bych ho zmekcil pres nejaky efekt a mozna zkusil zefektovat na echo u nekterych tonu. Smycce bych zkusil nahrat varhanama, obcas to takhle udelam a je to super.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Odpovědět