Mind Warp - Have No Fear

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Mind Warp - Have No Fear

Příspěvek od Jindy2 » 01 říj 2007 15:53

Mind Warp - Have No Fear
160 BPM, 03m:42s, 8882 MB (MP3 320 kbps), CD Master, Album > Angels Between Us

Neměj strach! :twisted:

don corleone

Příspěvek od don corleone » 01 říj 2007 16:32

no Cyril asi radosť mať nebude... Všetko robíš v FL- studio, že?

vasek

Příspěvek od vasek » 01 říj 2007 16:38

Nebude. Tím jsem si skoro jist. Bude mu chybět basa a vůbec mu to přijde takový demoscénovitý :twisted:
Možná to sem ale nenapíše, protože bude mít strach.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 01 říj 2007 16:48

Ták jo:) tak teď se sem pojďme všichni vyjádřit stylem "co by se cyrilovi mohlo nelíbit" :D.. dle mého by se mu mohlo nelíbit hned několik věcí - atmosférický začátek nedává v kombinaci se zbytkem smysl, arpík je sice fajn, ale proboha přece nemůže být hlavní melodickou linkou? Nějaké důrazné sólo, víc nástrojů by tomu rozhodně prospělo. Basa tam vskutku nějak není :) Prostě cyril by určitě mohl namítnout, že by ztlumil arp a přidal něco rozumného + basu...

Nebo ne, Cyrile? :D

tak pardon ;)

elektri

Příspěvek od elektri » 01 říj 2007 17:27

já bych řekl, že se Cyrilovi nebude líbit celkově ten koncept skladby: bicí + jedno arpeggio, které se později vymění za druhé

Vuid

Příspěvek od Vuid » 01 říj 2007 18:08

Vy jste me rozesmali:)
Jsem taky zvedav co se Cyrilovi nebude libit, rekl bych ze tentokrat toho bude hodne...
Me se na tom libi ze Jindy nema strach tolik nehotovych skladeb uploadovat, pak jeste jeden usek (asi 5 sec) kdy hrajou jen bici (kolem 1:17min).
Bici mas vetsinou napadity, zbytek vetsinou ne....u teto skladby to plati urcite.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 01 říj 2007 20:39

Vuid píše:Vy jste me rozesmali:)
Jsem taky zvedav co se Cyrilovi nebude libit, rekl bych ze tentokrat toho bude hodne...
Me se na tom libi ze Jindy nema strach tolik nehotovych skladeb uploadovat, pak jeste jeden usek (asi 5 sec) kdy hrajou jen bici (kolem 1:17min).
Bici mas vetsinou napadity, zbytek vetsinou ne....u teto skladby to plati urcite.
Presne muj nazor :) bici ma suprovni :-)))

Ale tohle je podlouhe dobe neco zajimaveho (tu predchozi skladbu jsem bohuzel neslysel viz predchozi thread a komentar cyrila)

Treba ten syntak je tedka nejaky vesely :) normalne tam ma nejakou nuudnouu k uzoufani nudnou FM plochu, kterou bych osobne vyhodil, nebo vymenil za skutecny nedigitalni analog.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 01 říj 2007 21:05

Hehehehehe :) "To se Cyrilovi líbit nebude" :D :D :D
Mě to připomíná (bez prdele) hudbu k Super Mario Land nebo Sonic - první levely Diamond...je to pozitivní. Asi jsem při komponování myslel na Cyrila a jeho old school. Heh, kdybyste slyšeli první verzi...ta byla jako z amigy :)
V každém případě je nápad takový, že na začátku hraje "strašidelný" zvuk...záhy se však díky pozitivní melodii, která nastoupí, všechny chmury rozplynou. Proto Have No Fear.

Mám radost z vašich komentářů, mají pozitivní náboj.

Vím, že to chce basu, víc basů. Už jsem dnes pracoval na více progresivnější verzi, zní dobře. Ale zatím jsem jí neuveřejnil (což možná ani neudělám), protože není tak zvukově vyrovnaná (resp. zprodukovaná), jako tohle. Synťák je snad veselý, je určitě jiný, než obvykle a je s ping pong delay.

A nemějte strach!

Don Corleone: Ano, ale určitě to není z věstavěných věcí co jsou ve FL.

Acid Punk: Taky bych leccos vyměnil za opravdový analog - mít ho. Bicí jsou skoro stejné, jako ve Story Continues.
Že jsi neslyšel Woodfairy, tak tady jí máš - Mind Warp - Wood Fairy

TAP

Příspěvek od TAP » 01 říj 2007 22:50

pouštím to mé Heleně a sděluje: Je to roztomilý cukrouš :-)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 01 říj 2007 23:48

Jindy2 píše:Hehehehehe :) "To se Cyrilovi líbit nebude" :D :D :D
Mě to připomíná (bez prdele) hudbu k Super Mario Land nebo Sonic - první levely Diamond...je to pozitivní. Asi jsem při komponování myslel na Cyrila a jeho old school. Heh, kdybyste slyšeli první verzi...ta byla jako z amigy :)
V každém případě je nápad takový, že na začátku hraje "strašidelný" zvuk...záhy se však díky pozitivní melodii, která nastoupí, všechny chmury rozplynou. Proto Have No Fear.

Mám radost z vašich komentářů, mají pozitivní náboj.

Vím, že to chce basu, víc basů. Už jsem dnes pracoval na více progresivnější verzi, zní dobře. Ale zatím jsem jí neuveřejnil (což možná ani neudělám), protože není tak zvukově vyrovnaná (resp. zprodukovaná), jako tohle. Synťák je snad veselý, je určitě jiný, než obvykle a je s ping pong delay.

A nemějte strach!

Don Corleone: Ano, ale určitě to není z věstavěných věcí co jsou ve FL.

Acid Punk: Taky bych leccos vyměnil za opravdový analog - mít ho. Bicí jsou skoro stejné, jako ve Story Continues.
Že jsi neslyšel Woodfairy, tak tady jí máš - Mind Warp - Wood Fairy
A tak muzeme se dohodnout :) Kazdy muj analog ma svou cenu ;)

Odpovědět