Mind Warp - Say Goodbye To Freedom +

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 01 zář 2007 21:29

Lenght: 02m:33s, Size: 4899 KB (MP3 256 kbps), CD Master, Source: mindwarp.cz
(Ehm...stopáž 2:33? Je to asi náhoda, ale je mi 23 let a 3 měsíce. Hustá numerologická hříčka ;) )

Obrázek

Tu první část jsem si zapískal ;)...a převedl do midi z této lo-q nahrávky - Whistler
Tenhle postup jsem použil po dlouhých přípravách vůbec poprvé...a je to z dost špatné nahrávky, ale šlo o to, že jsem z toho vytáhnul noty, co jsem chtěl.

rastis

Příspěvek od rastis » 02 zář 2007 12:58

divne preklopeny rytmus, vadilo mi to. a obohrata melodia.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 14:25

rastis: jak myslíš překlopený rytmus? a kterou melodii myslíš? jsou tam dvě docela odlišné, má to dvě části, přičemž v té druhé se mě osobně dost líbí ten bass co najede v 1:32 - příjde mi, že funguje fakt dobře...

s tou obehrátou melodií - asi myslíš tu první...jak jsem psal, tak jsem si to prostě zapískal, nějak se mi to dostalo do hlavy, možná jsem to podvědomě odněkud okopíroval, to fakt nevim, ale docela se mi to líbilo, ikdyž má v podstatě jen 4 noty ;)

rastis

Příspěvek od rastis » 02 zář 2007 14:36

preklopeny rytmus - prva doba je na rytmicaku, kopak ide na druhu, aspon to tak posobi v suvise kontexte hudby okolo a mne to zneje velmi neprirodzene

Shodan

Příspěvek od Shodan » 02 zář 2007 16:31

přesně tak
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 18:21

:DDD no po dlouhe dobe konecne neco zajimaveho :DDD
a veseleho :DDDD
paraaadníí :) s rozporuplnou pasazi po 1:20 :-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 zář 2007 18:55

Acid Punk: co tím myslíš rozporuplnou? specifikuj please...no jako že to tam skočí dost surově bez upozornění, to může být rozporuplné docela dost...nestihl jsem tam včera už dát žádné filly, nájezdy, dojezdy a tak podobně...
jinak jsem rád, že ti to příjde veselé, mě také...ona muzika tohohle stylu, tedy pozitivně laděná, je to, o co se snažím v projektu mind warp především (ikdyž teď jsem dost odbočoval)...bohužel žiju v zemi (čr), která je depresivní až dost, takže abych dělal ještě k tomu depresivní hudbu, z toho bych se asi zbláznil ;)

díky za komentář :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 zář 2007 19:32

Jindy2 píše:Acid Punk: co tím myslíš rozporuplnou? specifikuj please...no jako že to tam skočí dost surově bez upozornění, to může být rozporuplné docela dost...nestihl jsem tam včera už dát žádné filly, nájezdy, dojezdy a tak podobně...
jinak jsem rád, že ti to příjde veselé, mě také...ona muzika tohohle stylu, tedy pozitivně laděná, je to, o co se snažím v projektu mind warp především (ikdyž teď jsem dost odbočoval)...bohužel žiju v zemi (čr), která je depresivní až dost, takže abych dělal ještě k tomu depresivní hudbu, z toho bych se asi zbláznil ;)

díky za komentář :)
Presne muj nazor ;)

Jinak od te 1:20 je to jakoby zacatek jine pisnicky atmosfera trosku jina.. je to pak jakoby strih uprostred a dalsi skladba.. Je to jako ted vam reknu vtip byl cech nemec a rus, vsadili se kdo vydrzi nejdyl, rus se potopil za 5 minut vyplaval, nemec se potopil.. vite proc ma slon cervene oci? ted vam reknu vtip byl cech nemec a rus...

No tak asi tak :)

Odpovědět