Mind Warp - Story Continues 2

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 16 črc 2007 21:00

Lenght: 04m:40s, Size: 11203 KB (MP3 320 kbps), CD Master, Source: mindwarp.cz

Poznámka: Necelá první polovina (do 1:57) je v podstatě stejná jako u první Story Continues, ale to, co je dále, je rapidně vylepšeno jak melodicky, tak zvukově a je přidáno i mnoho nových nástrojů, včetně piána a dalších nástrojů. Přeji příjemný tropický poslech...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 19 črc 2007 15:49, celkem upraveno 1 x.

elektri

Příspěvek od elektri » 16 črc 2007 21:09

zvukově si to netroufám hodnotit, ale hudebně mi to přijde jako nějaká teletextová hudba, prostě jen nějaké bublání do pozadí, není tam vůbec nic podle čeho bych si to teď (asi 2min. po poslechu) pamatoval.

Občas jsou tam taky takové skoky, že mi přijde, jakoby začala hrát uplně jiná skladba, nejvíc je to slyšet někdy v 0:55

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 16 črc 2007 21:18

elektri: jo, rozumim, po 0:55 totiž skončí ta začáteční, poněkud lo-fi stereo pasáž a tam je přechod na "to hlavní" docela násilný, ale jinak to zatím nešlo - za čas asi bude třetí verze, piplám to...v podstatě ta vylepšená melodie se rozvine plně až po 3:10, po tomto piánu...

jinak nemělo by to být ani tak dobře zapamatovatelné, to není účel, ale jen taková pohodička...a lajci docela říkali (u původní verze), že to prostě zní pohodově, plážově a to mi docela stačí, že se to lidem líbí - a lví podíl na tom má určitě ten bass, to je mi jasné...zvukově to klidně ohodnoť - vím, že to není zázrak...

ale stejně, máš pravdu, musím začít dělat jasně zapamatovatelné a chytlavé melodie, to je totiž jediná cesta, ale na tom pracuji, teď jsem neschopnej v těchto vedrech cokoliv originálního spáchat, tak vykrádám sám sebe...

Odpovědět