MIX z Chicaga

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
PELF
Profesionál

Re: MIX z Chicaga

Příspěvek od PELF » 29 led 2011 12:11

nějak se mi nezamlouvá snare, přijde mi poněkud plácavý, nebo překomprimovaný, ale asi to tak má být v rámci stylu a tomuhle zrovna nerozumím, takže jen takový můj pocit ... jo a ještě bych trochu vytáhl basu, na můj vkus je jí tam málo (i když v téhle muzice je třeba takto ok, fakt nevím), kytary paráda... jinak celkem pohoda diskoška, trochu jako Monkey Business :)

dano: taky tam slyším nějaké distorze, ale jak říkám, třeba je to umělecký záměr (nebo to je tím playerem) :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 29 led 2011 13:29

zazz píše:Smutny pribeh kdysi nadejne kapely :(

Jestli to ma byt opravdu singl, tak bych uz asi nechtel slyset ten zbytek..
tu kapelu sem neznal, ale podle toho, co lidi pisou na fcbk, jsou reakce hodne rozporuplny, coz je urcite dobre; vetsinou to predznamenava uspech :] nejhorsi je, kdyz je neco jenom 'fajn' a lidi to bez povsimnuti prejdou. samozrejme ze kdyby si vsichni jen stezovali, bylo by to blby... ale kontroverze je prospesna. jak sem psal, neznam historii zvuku ty kapely, zmeny ve zvuku bejvaji pro fanousky casto bolestny...

jinak ta podrobna inspekce skladeb ve snaze identifikovat v nich atributy 'ceskosti' mi prijde trochu nucenaaa (na na naa). mne to prijde vpohode, dobra tuna do reklamy.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 led 2011 13:45

na na na na na mi tu vubec neva... jinak je to jakoby "veselej, bezstarostnej" styl, ale atmosferu to ma takovou posmutnelou... zajimavej kontrast... ja bych tam ale neco pridal, co by to nak vic nakoplo (to ale samozrejme neni chyba mixing engineera)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

jackies

Příspěvek od jackies » 29 led 2011 14:06

Já tam kontrast veselosti a posmutnělosti necítím.
Já tam slyším spíš "mouchy snězte si mě", nebo "nějak mě to nebaví" nebo "mám strach otevřít pořádně hubu protože jsem ve studiu v Chicagu"
Ve zpěvu nenacházím žádný život, drajv a výraz.
Být to tam, mohlo by to být úplně na jiném levelu.

Zvuk je pro mě ok.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 led 2011 14:13

Jo, je to trosicku jakoby bez zivota.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 29 led 2011 14:20

basa by imho mohla trochu viac tlačit, hlavne v pasážach bez gitary ale inak zvuk na výsost Luxusný... skladba je imho podpriemerná tuctovka, ani si ten zvuk nezaslúži..

matucha

Příspěvek od matucha » 29 led 2011 14:25

Brooklyn / juanita juarez píše:tu kapelu sem neznal, ale podle toho, co lidi pisou na fcbk, jsou reakce hodne rozporuplny, coz je urcite dobre; vetsinou to predznamenava uspech :] nejhorsi je, kdyz je neco jenom 'fajn' a lidi to bez povsimnuti prejdou. samozrejme ze kdyby si vsichni jen stezovali, bylo by to blby... ale kontroverze je prospesna. jak sem psal, neznam historii zvuku ty kapely, zmeny ve zvuku bejvaji pro fanousky casto bolestny...
To sem si taky rikal ;)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 29 led 2011 15:34

ReaktoplazmAR píše:basa by imho mohla trochu viac tlačit, hlavne v pasážach bez gitary ale inak zvuk na výsost Luxusný... skladba je imho podpriemerná tuctovka, ani si ten zvuk nezaslúži..
Některá muzika je v podstatě hlavně (jen) o zvuku. :)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

zazz

Příspěvek od zazz » 30 led 2011 01:20

Brooklyn / juanita juarez píše:
zazz píše:Smutny pribeh kdysi nadejne kapely :(

Jestli to ma byt opravdu singl, tak bych uz asi nechtel slyset ten zbytek..
tu kapelu sem neznal, ale podle toho, co lidi pisou na fcbk, jsou reakce hodne rozporuplny, coz je urcite dobre; vetsinou to predznamenava uspech :] nejhorsi je, kdyz je neco jenom 'fajn' a lidi to bez povsimnuti prejdou. samozrejme ze kdyby si vsichni jen stezovali, bylo by to blby... ale kontroverze je prospesna. jak sem psal, neznam historii zvuku ty kapely, zmeny ve zvuku bejvaji pro fanousky casto bolestny...

jinak ta podrobna inspekce skladeb ve snaze identifikovat v nich atributy 'ceskosti' mi prijde trochu nucenaaa (na na naa). mne to prijde vpohode, dobra tuna do reklamy.
Mne se ty jejich melodicke linky nijak emocionalne nedotykaji, s tim mam u nich zasadni problem.

Odpovědět