Moje Tvorba Mattyx

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Mattyx

Moje Tvorba Mattyx

Příspěvek od Mattyx » 05 lis 2013 17:52

Zdravím všechny
Moje p?ezdívka je Mattyx bydlím kousek od Plzne, je mi 20 let . Ve fruity loopsu se pohybuju pár let ,tvo?ím Drum and Bass,Drumstep a Dubstep .
Tady je muj track snad se bude líbit 8) budu vd??ný za každý koment :)

andels

Re: Moje Tvorba Mattyx

Příspěvek od andels » 05 lis 2013 19:30

Taky jsem si prožil své pendulovský období. Předpokládám, že tehda, kdo se chtěl rychle proslavit, chtěl mít zvuk jako Pendulum. Vzpomínám si, že můj první trek, který uviděl světlo hypertextu, hodně vycházel z "Girl In The Fire", ale můžu si dovolit tvrdit, že jsem do treku vtiskl víc sebe, než co předvádíš tímto trekem. Nejenom že nic necítím, ale jednoduše neslyším nic, co bych už dávno neslyšel.

Bohužel tě nebudu poplacávat po zádech za to, jak dokážeš perfektně imitovat popovej drumec, ale budu naopak jeden z těch hajzlů, co budou pindat, protože už jsem unavenej tím, jak lidé nedokážou rozpoznat rozdíl mezi hudbou ze srdíčka a hudbou konzumní.

Poslechl jsem si to, ale vůbec si to nepamatuji. Nestalo se nic.

xdudy

Příspěvek od xdudy » 05 lis 2013 20:59

no Andels já ti rozumím, ale kdybych to sledoval tvojí optikou, tak už nemůžu poslouchat nic - všechno sem už slyšel všechno podstatný už bylo řečeno a napsáno - já bych tak přísnej nebyl - mně osobně se to docela líbí - a jestly má kluk dost sebereflexe a zaujetí cestu k vývoji si najde.

Mattyx

Příspěvek od Mattyx » 05 lis 2013 21:13

Díky xdudy za pozitivní reakci :) vždycky se najde nějaka negativni reakce je to jeho názor ... :)

xdudy

Příspěvek od xdudy » 05 lis 2013 21:24

no neděkuj - mam pocit, zě andels ti chtěl říct, že takovýhle muziky je tuny a jestly to myslíš vážně musíš tam dát něco navíc - a s tim musim souhlasit
Vono i negativní reakce tě můžou dost dát - když stojíš o upřímnost - někdy jsou cennější než nejaký pochlebování

Mattyx

Příspěvek od Mattyx » 05 lis 2013 21:35

jj to máš určite pravdu :) ale tak tvoření vlastní hudby je běh na dlouho dráhu ...

roocza

Příspěvek od roocza » 05 lis 2013 22:01

zní ti to dobře, nicméně jak už tady padlo, strašně tuctově, což tak nějak zavání otázkou je do jaké míry je ten zvuk skutečně tvůj, a do jaké míry to vaříš z vengeance sample packů a jinejch... když sem si poslechl tvoje ostatní věci, nabyl sem dojmu že si takhle maličko usnadňuješ práci :] ... co se týče toho žánru kterej chceš vyrábět, tak ti můžu do budoucna poradit snad jenom víc se starat o technickou stránku věci, protože to je to, co ti pomůže odlišit se od ostatních - vzhledem k tomu, že co se týče melodické stránky dnb/dubstepu, nejde zrovna o kvantovou fyziku... takže kruť si svoje vlastní patche, bicí, a třeba přijde den, kdy tě někdo po těch zádech poplácá :))

Mattyx

Příspěvek od Mattyx » 05 lis 2013 22:15

Jj Děkuju Roocza no ten zvuk si dělam sám přes massive pak pres Fx (Compressory,Eq,Sausage fattener,Izotope,atd...) dělam všechno uplně sám,Nepouživám samply.každopádně citím že se každým songem zlepšuju :)

roocza

Příspěvek od roocza » 05 lis 2013 22:31

tak potom se omlouvám ;) ... slyšel sem ty pendulum drumkity a napadlo mě odkud vítr vane :) ... pokud si vážně kroutíš zvuk sám, pak nezbejvá než konstatovat že máš slušně našlápnuto :]

Mattyx

Příspěvek od Mattyx » 05 lis 2013 22:33

Jj taky to tak cítim :) ješte jednou velký dík:)

Axerathix

Příspěvek od Axerathix » 07 lis 2013 13:59

tak ako ja tento styl moc nepocuvam aj ked DnB ano, ale uz dlhu dobu som nic nepocul a ani neviem ako sucastny DnB znie ale mne sa to pacilo. Az na to ze ked som si to pustil druhy krat tak sa mi track zdal moc dlhy, hlavne ta pasaz co mas na zaciatku a na konci sa tam dlho opakuje a potom sa opocuva a zacne nudit pri dalsom pocuvani.

charonme

Příspěvek od charonme » 07 lis 2013 14:34

zmysluplnost hodnotenia zavisi aj od cielu s akym bol track robeny. Napr. mozno ze ak to ma byt pre DJov do klubu ako sucast setu na tancovacku tak niektore z tychto komentov by boli uplne mimo

CHACHA alebo si predstavte situaciu ze by niekto hodnotil Celer tym ze mu tam chyba melodia a rytmus :lol:
Naposledy upravil(a) charonme dne 10 lis 2013 13:35, celkem upraveno 1 x.

sigurt

Příspěvek od sigurt » 10 lis 2013 12:18

motiv je celkom fajn..chcelo by to mozno este nejake ine nastroje k ten hlavnej melodie lebo to rychlo omrzi, hlavne intro treba premakat..co sa tyka soundu tak udernjsi beat (musi to kopat a plieskat) a ma to na dnb trocha tenky zvuk..

Odpovědět