Moje Tvorba SharK

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jazzym

Re: Moje Tvorba SharK

Příspěvek od jazzym » 15 pro 2013 21:54

zda sa mi že sa zakaždym trošku zlepšuješ .. páči sa mi ten vokál , neviem sic jak sa to robí ale pasuje to , sprevadza to hihatkovský rytmus ktory ..je taký štandardný .. chcelo by ho farebne spravit trochu zaujmavejší .. hodnotim to z pohladu poslucháča ..

tvoj minimalistický prístup je fajn , neni to prehustene , ale o to viac potom treba dbať na kvalitu a farebnu zaujmavosť zvukov , ..hmm , tak ako aj zaumavosť melodie ( tých pár tónov ) .

to s tym videom predtym mi pači tiež .. aj ked tvoja posedlost hororom začina byť :roll: .. divná , myslim že by ti sedel skor funy style .. 8)

SharK

Příspěvek od SharK » 15 pro 2013 22:08

Díky.Co se týče těch hororů jde mi čistě jen o tu atmosferu :D že bych byl nak ujetej to zas ne :D :D.V nejbližši době se chystám udělat nějaky chill nebo něco na ten způsob :D.Jinak díky za zhodnocení cením si :)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 16 pro 2013 13:04

Zrovna po shlédnutí toho horor videa jsem si řikal, jestli nemam tu čest s Hannibalem Lectorem :D hezky to funguje, ale je to hrozně depresivní. Zkus taky nějaký chill, jak píšeš nebo ambient.

jazzym

Příspěvek od jazzym » 16 pro 2013 13:38

SharK píše:....Co se týče těch hororů jde mi čistě jen o tu atmosferu ..
atmosfera sa tvorí okrem typu zvukov aj harmoniou . harmoniu tvorí vzdialenosť tónov v stupnici , podla vzdialenosti určuješ druh harmonie .. :D .. tebe sa zatial v tych hororo-videach podarila taká trochu groteskná harmonia ..ale to práve sedelo v zmysle že človek nebol uplne potopeny do hororov ktore sa tam striedali tj. dostal na ne groteskný pohlad :lol:

ked budes robit ten chill , tak ..čim vačšia vzdialenost tonov tým viac relax :wink:

jazzym

Příspěvek od jazzym » 17 pro 2013 00:30

jazzym píše:... sprevadza to hihatkovský rytmus ktory ..je taký štandardný .. chcelo by ho farebne spravit trochu zaujmavejší ..
prednedavnom som niečo .. skušal a ostali mi stiahnute výšky ked som to počuval ,teraz sa mi to javi už v pohode , nemal som tam tu vyššiu frekvenciu a znelo mi to fadne. sorry :oops:

SharK

Příspěvek od SharK » 11 čer 2014 13:41

Po dlouhé dob? vas zase zdravím :D
Od hororu jsem se už odprostil a ud?lal jsem nové takové relax video v uvozovkách pokud budete chtít podivejte se :D
Dnes jsem také ud?lal nový track budu rád za jakekoli nazory at uz spatne nebo dokonce dobre :D diky a ted jdu najit nejaky vetrak protoze to vedro uz je nesnesitelný :D

Stan

Příspěvek od Stan » 11 čer 2014 14:46

Poslechl jsem si skoro vse co mas na SC a muzu jen rict " jen tak dal". Je videt ze mas zajimavy pohled na tvorbu. Horor video se mi libilo to posledni jsem moc nedaval. Palm tree a jungle jsou atmosfericky skladby a pokud je tenhle styl ted citis jako tvuj hlavni (jsou nejnovejsi) pak by nebylo naskodu zkontaktovat nekoho z herniho prumyslu a zkusit nejaky maly track. Ja videt ze mas mraky napadu tak drzim palce. Zvukove to neresim jelikoz jsem to poslouchal na telefonu. Good luck ;)

SharK

Příspěvek od SharK » 11 čer 2014 15:04

Díky moc si toho cením ;-)

noiseartmedia

Příspěvek od noiseartmedia » 21 čer 2014 22:07

ten posledni prizpevekje hodne dobrej
temperance

SharK

Příspěvek od SharK » 16 črc 2014 21:31

Dnes jsem vyrobil zase n?co nového :D tak si pustte pokud máte ?as

SharK

Příspěvek od SharK » 08 srp 2014 22:29

Zdravim vás
Nejakou dobu jsem se rypal v Reasonu 5 a zjistil sem ze je skvelej :D
Tady je m?j první track z Reasonu pokud máte ?as pustte si :D budu rád za kterekoli nazory

Odpovědět