Moombahton

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
diplo

Moombahton

Příspěvek od diplo » 22 srp 2013 19:10

Ahoj pred nedavnem jsem dokoncil svuj nejnovejsi track.
Tentokrat jsem upustil od EDM zanru a udelal jsem moombahton.
psal jsem s tim i par labelum ale zatim bezvysledne ale to nevadi. tak to davam k poslechu uzivatelum tohoto fora.
prijemny poslech .) a veskere typy etc. jsou vitany!
dik

diplo

Re: Moombahton

Příspěvek od diplo » 07 zář 2013 18:33

hádám, že na tracku jsem neudělal žádné chyby když tu nejsou žádné poznámky ke zvuku

takže děkuji bylo mi potěšením udělat dobře znějici hudbu :D

Axerathix

Příspěvek od Axerathix » 07 zář 2013 21:50

zaujimave, zvukove sa mi to paci. Co sa tyka skladby, neviem sice co je to EDM, ale tak po 2:19 sa mi to uz prestava pacit. Chcelo by to nejaky iny kontrast tam (po 2:19) podla mna.

diplo

Příspěvek od diplo » 08 zář 2013 20:38

diky za super postreh. no s tim po 2:19 jsem se snazil aby track znel dynamicteji tak jsem to takhle vyresil. a co se ti na tom konkretne nelibi? zrychleni tempa nebo jsem nevychytal neco jineho?

Jinak EDM je ve skratce Electronic Dance Music coz je tanecni hudba jako House, electro house, progressive house etc. :)

Axerathix

Příspěvek od Axerathix » 08 zář 2013 21:23

Nepaci sa mi to, ten zvuk a ta rytmika. Do tej doby to bolo v pohode, no potom je to take, chcelo by to nieco nove. Je to skor ako keby variacia predosleho materialu, a ty to tak mas celu skladbu, mozno by stacilo dat do stredu nejaku melodiu, atmosferu alebo hocico co to trochu ozivi. Nehovorim ze to tam mas dat, ale pisem napady, co by tam mohlo byt a tak.
Napr. ja by som to spravil tak, ze to od 2:19 by som vyhodil a do stredu medzi ten material by som dal nieco kde nie su bicie - nejaky taky oddychovy material, alebo by som tam priniesol nejaky kontrastny zvuk aj s rytmikou.

Odpovědět