Můj první Track - Electronic Music...

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
MikeD

Můj první Track - Electronic Music...

Příspěvek od MikeD » 03 led 2009 19:44

Tady je mé první veledílo :lol: ... můj první počin v pc (jinak jen na nástroje).Vím, že to není určo nic moc, ale teprve začínám...takže kritiku očekávám...... 8)

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/1119040/Track_A01.mp3

ninja

Příspěvek od ninja » 04 led 2009 17:00

pokud to byl tvuj uplne prvni track, tak to neni uplne tak hrozny, muj byl horsi. Uc se a bude to lepsi...

MikeD

Příspěvek od MikeD » 04 led 2009 17:22

ninja píše:pokud to byl tvuj uplne prvni track, tak to neni uplne tak hrozny, muj byl horsi. Uc se a bude to lepsi...
:P ...jo díky, to si myslím že potěší....a hned přidávám svůj druhý Track....

http://uloz.to/1122834/Track_02.mp3
8)
doufám, že bude lepší než ten můj první.....

Sonority

Příspěvek od Sonority » 05 led 2009 04:15

Dneska uz je umeni vsecko, takze se to neda nijak hodnotit. Zalezi jen na tobe, co chces svou hudbou vyjadrit. Kdyz clovek zacina skladat, obevuje tu remeslnou cast, jake ma vubec prostredky, omezeni. Takze je jeho tvurci cinnost do znacne miry omezena. Pokud mas nejaky hudebni porjekt ktery se ti libi a kteremu by ses chtel nejakym zpusobem trosku podobat, zkus si s nim svoje veci porovnat a hledat rozdily. Tyhle dva tracky jsou seskupeni nejakych zvuku, ktere jsi k sobe pridelal a oni jsou u sebe. Ted je potreba tomu dat nejaky smysl, vyvoj, zivot, coz casem prirozene prijde samo, az postupne ovladnes techniku. Koukej na tutorialy k programum ve kterych skladas, youtube je toho plnej, neco se zkus dovedet o tom jak na zvuk a tak. A vubec je toho spoustu napsanyho o tvorbe hudby s komplem, treba na dreamface.net

ninja

Příspěvek od ninja » 05 led 2009 13:37

ja jsem prvni track delal nekdy pred cca osmi lety. Ted je moje tvurci cinnost omezena stale, ikdyz uz jen minimalne. Tim chci rict, ze udelat track, ktery se bude opravdu tvarit profesionalne je dosti slozita zalezitost, kdyz nemas po ruce nekoho zkuseneho, kdo te stale navadi na spravnou cestu. To je jedna vec. Druha je talent, samozrejme.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 06 led 2009 15:23

Tak jsem si to pustil...

Nejsem odborník, ale připomíná mi to pokusy s hudebním SW typu klikej co to dá. Pokud jsou to tvoje zvuky, pak smekám. Pokud jsi jen nasypal samply do sequenceru a domaloval efekty, pak se ptám: Co jsi tím chtěl vyjádřit?

Ale narozdíl od džekýska se podřezávat nehodlám.
Obrázek
live free or die!

MikeD

Příspěvek od MikeD » 10 led 2009 12:17

luphtrack píše:Tak jsem si to pustil...

Nejsem odborník, ale připomíná mi to pokusy s hudebním SW typu klikej co to dá. Pokud jsou to tvoje zvuky, pak smekám. Pokud jsi jen nasypal samply do sequenceru a domaloval efekty, pak se ptám: Co jsi tím chtěl vyjádřit?

Ale narozdíl od džekýska se podřezávat nehodlám.
:? ...no vono to jsou opravdu jen takové pokusy se softem (nástroje VSTi atd..).Teprve objevuji tento svět tvorby hudby v pc a zatím jen zkouším co všechno se s tím dá udělat.Stále hledám nové info a dostupné SW.Je třeba říci, že se zatím nesnažím touto hudbou nic říci, hraju si pro radost a abych si vyzkoušel různé sw nástroje...... :lol: jako viz další Track_03, je to jen pro zábavu, pro dobrou náladu...(taková si myslím odvazová clubovka..)

http://uloz.to/1146711/Track_03.mp3
PS: jinak teprve si zakládám své nejen virtuální studio (spíše koutek :lol: ).Momentálně scháním Midi klávesy pro rozšíření obzorů.... :wink:

Odpovědět