Na čem teď pracujete? :-)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Pavel Vantuch

Na čem teď pracujete? :-)

Příspěvek od Pavel Vantuch » 27 srp 2010 03:32

Začal jsem tvořit muziku pro jeden projekt, který je prací asi na 4 roky.
Nabíráme s kolegy obrazový materiál (videa + VR-ka) a tohle vzniklo jaksi náhodou, jak byla nálada :wink:

Prvotsky

Re: Na čem teď pracujete? :-)

Příspěvek od Prvotsky » 29 srp 2010 10:37

Zdar!

Ja ted pretahuju starsi projekty co sem delal na pc v cubase a ruznych vst do Logicu - páč mi selhala jakákoliv sofistikovaná cesta - tak to exportuju vse do audio stop začátek - konec - takže mám co dělat...

Jednu věc si slyšel a vlastně si se mi snazil poradit i stim exportem..

K ty tvoji skladbe: nevim kdyz pises ze to vzniklo tak jako nahodou - stim neco zamyslet, ale jestli jo - tak mi to prijde zvukove celkove trochu zahuhlany..
( ale ted sem to slysel na obyc sluchatkach) vic to frekvencne rozhodit od sebe a od 44 sekundy je to melodicky jen nahoru dolu
( krituzuji s ohledem na svuj cit, ne vlastni tvorbu :) )
Vlastne co kdybys rozvinul ten klavir a nechal ho treba rozzekanej proznivat nejakym motivem i do zbytku skladby?

Mej se!
P.

kexik

Příspěvek od kexik » 30 srp 2010 08:11

cvicime novu spevacku... ma FANTASTICKY hlas, tracy chapman je oproti nej fuserka :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 30 srp 2010 08:38

kexik píše:cvicime novu spevacku... ma FANTASTICKY hlas, tracy chapman je oproti nej fuserka :)
to se na ni jako vsichni stridate? 8) to jsem zvedavej az s ni neco nahrajete, doufam ze das ukazky..

kexik

Příspěvek od kexik » 30 srp 2010 08:42

biscuit píše:
kexik píše:cvicime novu spevacku... ma FANTASTICKY hlas, tracy chapman je oproti nej fuserka :)
to se na ni jako vsichni stridate? 8) to jsem zvedavej az s ni neco nahrajete, doufam ze das ukazky..
ja by som chcel, aby bola nasa nova placka opat zadarmo... tak si vypocujes :)
mozno bude mat label iny nazor, ale urcite budu aspon nejake pesnicky ako promo zadarmo

Odpovědět